Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   De Maesschalck, Koen
Ploegnaam: Koen en Michel

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1VEN    AULAR SANABRIA Orluis AlbertoMOV3024234
2ESP    AYUSO PESQUERA JuanLTK24405909
3ITA    BAGIOLI AndreaLTK2729244
4FRA    BISIAUX LéoDCT2167539
5BEL    BRAET VitoLOI266195
6ECU    CARAPAZ MONTENEGRO Richard AntonioEFE331881395
7BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
8ITA    GANNA FilippoIGD3072649
9AUS    GROVES KadenAPT2814310
10NOR    HAGENES Per StrandTVL23110343
11IRL    HEALY BenEFE26181539
12BEL    HERREGODTS RuneUAD2838269
13COL    HIGUITA GARCIA Sergio AndresXAT2912412
14USA    LAMPERTI LukeEFE24134309
15ITA    PINARELLO AlessandroNSN2329457
16AUS    PLAPP LucasJAY2645755
17SLO    POGACAR TadejUAD281235256
18FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
19GBR    STEWART JakeNSN271175
20BEL    STUYVEN JasperSOQ34172697
21GBR    TULETT BenTVL2545586
22BEL    UIJTDEBROEKS CianMOV2386559
23CZE    VACEK MathiasLTK24153712
24NED    VAN BAARLE DylanSOQ34188136
25NED    VAN UDEN CasperTPP259368
26BEL    VAN WILDER IlanSOQ26165372
27BEL    VANSEVENANT MauriSOQ2722315
28DEN    VINGEGAARD HANSEN JonasTVL30602111
29AUS    WELSFORD SamIGD30111254
30BEL    WIDAR JarnoLOI21458239
Som: 24111


19/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen