Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Ned   Smeets, Chris
Ploegnaam: Staevesnunhem Veuroet

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1ITA    ALBANESE VincenzoEFE309150
2ESP    BELOKI FERNANDEZ MarkelEFE2111345
3NED    BIESTERBOS FritsTPP2420289
4FRA    BISIAUX LéoDCT2167539
5GER    BRENNER MarcoTUD2449689
6BEL    DE GENDT AimePQT325337
7NED    DE JONG TimoTPP27491
8MEX    DEL TORO ROMERO IsaacUAD234653285
9BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
10BEL    FRETIN MilanCOF25109533
11AUT    GALL FelixDCT284051454
12AUS    GILMORE BradyNSN2519297
13SLO    GLIVAR GalAPT247129
14GBR    GLOAG ThomasPQT2514180
15NED    KOOIJ OlavDCT25271771
16CAN    LEONARD MichaelEFE223114
17AUS    MATTHEWS MichaelJAY3622453
18ITA    MILESI LorenzoMOV243165
19ESP    NICOLAU BELTRAN JoelCJR291221
20BEL    NYS ThibauLTK24153160
21ITA    PINARELLO AlessandroNSN2329457
22SLO    POGACAR TadejUAD281235256
23ESP    RODRIGUEZ CANO CarlosIGD25241333
24SLO    ROGLIC PrimozRBH371481051
25ITA    ROMELE AlessandroXAT2314350
26DEN    SKJELMOSE JENSEN MattiasLTK261181407
27BEL    THIJSSEN GerbenAPT2815352
28ITA    TRENTIN MatteoTUD378728
29BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
30BEL    VANSEVENANT MauriSOQ2722315
Som: 24175


19/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen