Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   Jacobs, Lowie
Ploegnaam: Sofacoureur

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1GBR    BLACKMORE JosephNSN23630
2GBR    BRENNAN MatthewTVL211741100
3ITA    BUSATTO FrancescoAPT2411151
4FRA    COSTIOU EwenGFC245457
5BEL    DE PLUS LaurensIGD31844
6BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
7NZL    FISHER-BLACK FinnRBH25221444
8AUS    HAIG JackIGD3365137
9FRA    LAURANCE AxelIGD2540401
10DEN    LUND ANDRESEN TobiasDCT24231081
11FRA    MAGNIER PaulSOQ221081412
12BEL    MEEUS JordiRBH28581109
13ITA    MILAN JonathanLTK2676980
14ECU    NARVAEZ PRADO Jhonatan ManuelUAD2980537
15DEN    PEDERSEN Rasmus SøjbergDCT244292
16NZL    PITHIE LaurenceRBH241131004
17AUS    PLOWRIGHT JensenAPT2642179
18GBR    POOLE MaxTPP231860
19FRA    PRODHOMME NicolasDCT295205
20BEL    SENTJENS SenteAPT214165
21BEL    STUYVEN JasperSOQ34172697
22NOR    SVESTAD-BAARDSENG EmbretIGD247326
23ITA    TIBERI AntonioTBV25265665
24BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
25ITA    VELASCO SimoneXAT3110301
26AUS    VINE JayUAD3144786
27AUS    WELSFORD SamIGD30111254
28BEL    WIDAR JarnoLOI21458239
29DEN    WITHEN PHILIPSEN AlbertLTK2077351
30ITA    ZAMBANINI EdoardoTBV2525400
Som: 17341


19/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen