Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   Van Gulck, Jonathan
Ploegnaam: George Zimmerplein

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1GBR    BLACKMORE JosephNSN23630
2GBR    BRENNAN MatthewTVL211741100
3COL    BUITRAGO SANCHEZ SantiagoTBV27326631
4ITA    BUSATTO FrancescoAPT2411151
5FRA    COSNEFROY BenoitUAD312291084
6NZL    FISHER-BLACK FinnRBH25221444
7FRA    LAPORTE ChristopheTVL34104937
8FRA    MAGNIER PaulSOQ221081412
9ECU    NARVAEZ PRADO Jhonatan ManuelUAD2980537
10AUS    O'CONNOR BenJAY31216422
11ESP    PERICAS CAPDEVILA AdriaUAD207377
12AUS    PLAPP LucasJAY2645755
13SLO    POGACAR TadejUAD281235256
14GBR    POOLE MaxTPP231860
15ESP    ROMO OLIVER JavierMOV2767203
16FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
17BEL    SENTJENS SenteAPT214165
18NZL    STRONG CorbinNSN2621440
19GER    TEUTENBERG Tim TornLTK24144313
20ESP    TORRES ARIAS PabloUAD2151188
21CZE    VACEK MathiasLTK24153712
22NED    VAN DER POEL MathieuAPT313031086
23BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
24AUS    VINE JayUAD3144786
25AUS    WELSFORD SamIGD30111254
26BEL    WIDAR JarnoLOI21458239
27GBR    WILLIAMS StephenNSN30300
28DEN    WITHEN PHILIPSEN AlbertLTK2077351
29ITA    ZANA FilippoSOQ2743623
30FRA    ZINGLE AxelTVL2897187
Som: 21129


19/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen