Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Ned   Roovers, Jordi
Ploegnaam: Froome Forward

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1BEL    AERTS ToonLOI336164
2BEL    BERCKMOES JennoLOI2528790
3NED    BIESTERBOS FritsTPP2420289
4GBR    BRENNAN MatthewTVL211741100
5NED    DEL GROSSO TiborAPT2367329
6MEX    DEL TORO ROMERO IsaacUAD234653285
7BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
8NED    GROENEWEGEN DylanURR3337762
9FRA    LAPORTE ChristopheTVL34104937
10COL    MARTINEZ HUERTAS Juan GuillermoTPP22466
11BEL    MEEUS JordiRBH28581109
12NED    PLUIMERS RickTUD2615379
13SLO    POGACAR TadejUAD281235256
14NED    RASENBERG MartijnURR25163
15NED    REMIJN SennaAPT2036107
16ESP    RODRIGUEZ CANO CarlosIGD25241333
17FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
18BEL    STUYVEN JasperSOQ34172697
19GER    TEUTENBERG Tim TornLTK24144313
20ESP    TORRES ARIAS PabloUAD2151188
21NED    VAN BAARLE DylanSOQ34188136
22NED    VAN BEKKUM DarrenXAT24386
23NED    VAN DER POEL MathieuAPT313031086
24BEL    VERMEERSCH FlorianUAD2744620
25BEL    VERMEERSCH GianniRBH3435369
26BEL    VERSTRYNGE EmielAPT2483280
27AUS    WELSFORD SamIGD30111254
28NED    WELTEN BramTPP2940
29BEL    WIDAR JarnoLOI21458239
30FRA    ZINGLE AxelTVL2897187
Som: 24896


19/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen