Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Ned   Bijl, Pim
Ploegnaam: Pim Bijl

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1NED    ARENSMAN ThymenIGD2782738
2FRA    BARRE LouisTVL2632421
3ECU    CARAPAZ MONTENEGRO Richard AntonioEFE331881395
4ESP    CASTRILLO ZAPATER PabloMOV2517232
5FRA    COSNEFROY BenoitUAD312291084
6MEX    DEL TORO ROMERO IsaacUAD234653285
7POR    EULALIO AfonsoTBV2599730
8BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
9AUT    GALL FelixDCT284051454
10FRA    GAUDU DavidGFC3015769
11CAN    GEE-WEST DerekLTK2959588
12IRL    HEALY BenEFE26181539
13NOR    JOHANNESSEN Tobias HallandUXM272011374
14USA    JORGENSON MatteoTVL27197799
15NED    KOOIJ OlavDCT25271771
16USA    LAMPERTI LukeEFE24134309
17ESP    LANDA MEANA MikelSOQ37208219
18COL    MARTINEZ POVEDA Daniel FelipeRBH30122355
19ESP    MAS NICOLAU EnricMOV312781128
20NOR    NORDHAGEN JørgenTVL2155526
21AUS    O'CONNOR BenJAY31216422
22GBR    ONLEY OscarIGD24424626
23ITA    PELLIZZARI GiulioRBH233611213
24GBR    PIDCOCK ThomasPQT274661630
25ESP    ROMO OLIVER JavierMOV2767203
26FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
27CZE    VACEK MathiasLTK24153712
28BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
29BEL    VAN WILDER IlanSOQ26165372
30BEL    WIDAR JarnoLOI21458239
Som: 27319
 
Getransfereerde renners:
1BEL   CRABBE TomTFB21238
2SLO   POGACAR TadejUAD285256
3GER   POLITT NilsUAD32336
4ESP   RODRIGUEZ CANO CarlosIGD25333
5BEL   VAN AERT WoutTVL321393


19/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen