Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Ned   Van Veen, Wiebe
Ploegnaam: Team Pleuropcar

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1ESP    AYUSO PESQUERA JuanLTK24405909
2GBR    BRENNAN MatthewTVL211741100
3COL    BUITRAGO SANCHEZ SantiagoTBV27326631
4ECU    CARAPAZ MONTENEGRO Richard AntonioEFE331881395
5NED    DE KLEIJN ArvidTUD3267307
6NED    DEL GROSSO TiborAPT2367329
7ESP    ETXEBERRIA ANSALAS HaimarRBH2311134
8GBR    GLOAG ThomasPQT2514180
9AUS    GROVES KadenAPT2814310
10NED    KOOIJ OlavDCT25271771
11USA    LAMPERTI LukeEFE24134309
12FRA    LAPORTE ChristopheTVL34104937
13FRA    MAGNIER PaulSOQ221081412
14NOR    NORDHAGEN JørgenTVL2155526
15BEL    PHILIPSEN JasperAPT281581845
16SLO    POGACAR TadejUAD281235256
17NED    REMIJN SennaAPT2036107
18ESP    RODRIGUEZ CANO CarlosIGD25241333
19FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
20SWE    SÖDERQVIST JakobLTK2341433
21ITA    TIBERI AntonioTBV25265665
22GBR    TULETT BenTVL2545586
23BEL    UIJTDEBROEKS CianMOV2386559
24CZE    VACEK MathiasLTK24153712
25NED    VAN BAARLE DylanSOQ34188136
26NED    VAN DER POEL MathieuAPT313031086
27BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
28NED    VAN UDEN CasperTPP259368
29FRA    VAUQUELIN KévinIGD2560482
30BEL    WIDAR JarnoLOI21458239
Som: 24033


28/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen