Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   Nomes, Eli
Ploegnaam: Afgodenschemering

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1COL    BUITRAGO SANCHEZ SantiagoTBV27326631
2ITA    CICCONE GiulioLTK322511000
3MEX    DEL TORO ROMERO IsaacUAD234653285
4BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
5AUT    GALL FelixDCT284051454
6GBR    GEOGHEGAN HART TaoLTK311768
7FRA    GREGOIRE RomainGFC23541305
8NED    JAKOBSEN FabioTPP3016510
9ESP    LANDA MEANA MikelSOQ37208219
10COL    MARTINEZ POVEDA Daniel FelipeRBH30122355
11ESP    MAS NICOLAU EnricMOV312781128
12SLO    MOHORIC MatejTBV32167243
13BEL    NYS ThibauLTK24153160
14GBR    ONLEY OscarIGD24424626
15DEN    PEDERSEN MadsLTK31253880
16ITA    PELLIZZARI GiulioRBH233611213
17BEL    PHILIPSEN JasperAPT281581845
18GBR    PIDCOCK ThomasPQT274661630
19GBR    POOLE MaxTPP231860
20SLO    ROGLIC PrimozRBH371481051
21FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
22USA    SIMMONS QuinnLTK25148706
23ITA    TIBERI AntonioTBV25265665
24BEL    VAN AERT WoutTVL324551393
25NED    VAN DER POEL MathieuAPT313031086
26BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
27BEL    VAN GILS MaximRBH27256269
28RUS    VLASOV AleksandrRBH30106445
29BEL    WIDAR JarnoLOI21458239
30DEN    WITHEN PHILIPSEN AlbertLTK2077351
Som: 28143
 
Getransfereerde renners:
1ECU   CARAPAZ MONTENEGRO Richard AntonioEFE331395
2FRA   GAUDU DavidGFC3069
3SLO   POGACAR TadejUAD285256
4ESP   RODRIGUEZ CANO CarlosIGD25333
5GBR   WILLIAMS StephenNSN300


22/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen