Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   Vanthournout, Koen
Ploegnaam: Bermuda Triangle Pro Cycling

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1GER    BEHRENS NiklasTVL231821
2GBR    BRENNAN MatthewTVL211741100
3COL    BUITRAGO SANCHEZ SantiagoTBV27326631
4AUT    GALL FelixDCT284051454
5AUS    GROVES KadenAPT2814310
6NOR    HAGENES Per StrandTVL23110343
7USA    JORGENSON MatteoTVL27197799
8DEN    KRON Andreas LorentzUXM28189322
9GER    LIPOWITZ FlorianRBH261041027
10ITA    MILAN JonathanLTK2676980
11ITA    PELLIZZARI GiulioRBH233611213
12NED    PLUIMERS RickTUD2615379
13SLO    POGACAR TadejUAD281235256
14BEL    REX TimTVL222973
15FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
16FRA    SENECHAL FlorianAPT337690
17DEN    SKJELMOSE JENSEN MattiasLTK261181407
18SWE    SÖDERQVIST JakobLTK2341433
19BEL    STUYVEN JasperSOQ34172697
20CZE    VACEK MathiasLTK24153712
21NED    VAN DER MEULEN MaxTBV22610
22NED    VAN DIJKE MickRBH2634232
23BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
24BEL    VAN WILDER IlanSOQ26165372
25BEL    VERMEERSCH FlorianUAD2744620
26BEL    VERSTRYNGE EmielAPT2483280
27DEN    VINGEGAARD HANSEN JonasTVL30602111
28GBR    WILLIAMS StephenNSN30300
29NED    ZIJLAARD MaikelTUD276059
30FRA    ZINGLE AxelTVL2897187
Som: 23394


19/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen