Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Ned   Schaafsma, Lucas
Ploegnaam: Gerefosmeerd

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1NED    ARENSMAN ThymenIGD2782738
2ESP    AYUSO PESQUERA JuanLTK24405909
3FRA    BARRE LouisTVL2632421
4SUI    CHRISTEN JanUAD2261840
5BEL    DEBRUYNE RamsesAPT2414370
6MEX    DEL TORO ROMERO IsaacUAD234653285
7POR    EULALIO AfonsoTBV2599730
8BEL    FRETIN MilanCOF25109533
9NZL    GATE AaronXAT365211
10NED    HOOLE DaanDCT2720249
11ISR    KOGUT OdedNSN255236
12NED    KOOIJ OlavDCT25271771
13FRA    LAPEIRA PaulDCT2641833
14BEL    LECERF William JuniorSOQ2417201
15FRA    MAGNIER PaulSOQ221081412
16ECU    NARVAEZ PRADO Jhonatan ManuelUAD2980537
17GBR    ONLEY OscarIGD24424626
18ITA    PELLIZZARI GiulioRBH233611213
19GBR    PIDCOCK ThomasPQT274661630
20ITA    PINARELLO AlessandroNSN2329457
21FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
22NED    TEUNISSEN MikeXAT348575
23AUS    TUCKWELL LukeRBH2257390
24NED    VAN BAARLE DylanSOQ34188136
25NED    VAN DEN BROEK FrankTPP2616145
26BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
27NED    VAN UDEN CasperTPP259368
28BEL    VAN WILDER IlanSOQ26165372
29BEL    VERSTRYNGE EmielAPT2483280
30BEL    WIDAR JarnoLOI21458239
Som: 20983
 
Getransfereerde renners:
1GBR   BRENNAN MatthewTVL211100
2NED   DEL GROSSO TiborAPT23329
3NED   KELDERMAN WilcoTVL35241
4SLO   POGACAR TadejUAD285256
5NED   VAN POPPEL DannyRBH33316


28/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen