Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   Prévot, Hubert
Ploegnaam: On est fort

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1GBR    BRENNAN MatthewTVL211741100
2ESP    CASTRILLO ZAPATER PabloMOV2517232
3MEX    DEL TORO ROMERO IsaacUAD234653285
4BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
5AUT    GALL FelixDCT284051454
6GBR    GEOGHEGAN HART TaoLTK311768
7AUS    GROVES KadenAPT2814310
8AUS    HAIG JackIGD3365137
9IRL    HEALY BenEFE26181539
10ESP    LANDA MEANA MikelSOQ37208219
11COL    MARTINEZ POVEDA Daniel FelipeRBH30122355
12ESP    MAS NICOLAU EnricMOV312781128
13SLO    MOHORIC MatejTBV32167243
14AUS    O'CONNOR BenJAY31216422
15GBR    ONLEY OscarIGD24424626
16FRA    PARET PEINTRE ValentinSOQ25124515
17ITA    PELLIZZARI GiulioRBH233611213
18BEL    PHILIPSEN JasperAPT281581845
19GBR    PIDCOCK ThomasPQT274661630
20ITA    PIGANZOLI DavideTVL2455623
21BEL    REX LaurenzSOQ2717192
22ESP    RODRIGUEZ CANO CarlosIGD25241333
23FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
24CZE    VACEK MathiasLTK24153712
25NED    VAN DER POEL MathieuAPT313031086
26BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
27BEL    VAN GILS MaximRBH27256269
28BEL    VERMEERSCH GianniRBH3435369
29RUS    VLASOV AleksandrRBH30106445
30DEN    WITHEN PHILIPSEN AlbertLTK2077351
Som: 25287
 
Getransfereerde renners:
1ECU   CARAPAZ MONTENEGRO Richard AntonioEFE331395
2SLO   POGACAR TadejUAD285256
3GBR   POOLE MaxTPP230
4GBR   TARLING JoshuaIGD22252
5BEL   UIJTDEBROEKS CianMOV23559


19/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen