Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   De Laet, Bruno
Ploegnaam: Het paard van Oeral

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1ITA    BALLERINI DavideXAT329220
2BEL    DE LIE ArnaudLOI2425862
3BEL    DE VYLDER LindsayAPT31100
4AUT    GALL FelixDCT284051454
5ITA    GANNA FilippoIGD3072649
6AUS    GROVES KadenAPT2814310
7NOR    HAGENES Per StrandTVL23110343
8AUS    HINDLEY JaiRBH3050680
9NED    JAKOBSEN FabioTPP3016510
10LUX    KIRSCH AlexCOF341870
11FRA    LAPORTE ChristopheTVL34104937
12SLO    MOHORIC MatejTBV32167243
13ITA    MOZZATO LucaTUD2827444
14ITA    PELLIZZARI GiulioRBH233611213
15BEL    PHILIPSEN JasperAPT281581845
16NZL    PITHIE LaurenceRBH241131004
17BEL    REX TimTVL222973
18BEL    SEGAERT AlecTBV2342529
19BEL    STUYVEN JasperSOQ34172697
20NOR    TILLER Rasmus FossumUXM304303
21GBR    TURNER BenIGD2731211
22CZE    VACEK MathiasLTK24153712
23NED    VAN DIJKE TimRBH2657369
24BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
25BEL    VAN GESTEL DriesSOQ329104
26BEL    VERMEERSCH FlorianUAD2744620
27BEL    VERMEERSCH GianniRBH3435369
28DEN    VINGEGAARD HANSEN JonasTVL30602111
29DEN    WITHEN PHILIPSEN AlbertLTK2077351
30GBR    YATES AdamUAD34122736
Som: 17583


20/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen