Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Ned   Döpp, Sander
Ploegnaam: Het waait op de dijk

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1VEN    AULAR SANABRIA Orluis AlbertoMOV3024234
2GBR    BRENNAN MatthewTVL211741100
3ITA    CARUSO DamianoTBV3923262
4MEX    DEL TORO ROMERO IsaacUAD234653285
5AUS    DINHAM MatthewTPP262795
6BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
7FRA    GREGOIRE RomainGFC23541305
8NED    GROENEWEGEN DylanURR3337762
9AUS    GROVES KadenAPT2814310
10IRL    HEALY BenEFE26181539
11NED    JAKOBSEN FabioTPP3016510
12GER    KANTER MaxXAT2928644
13LUX    KIRSCH AlexCOF341870
14ESP    MAS NICOLAU EnricMOV312781128
15BEL    MERLIER TimSOQ34198900
16ECU    NARVAEZ PRADO Jhonatan ManuelUAD2980537
17BEL    NYS ThibauLTK24153160
18AUS    O'CONNOR BenJAY31216422
19GBR    ONLEY OscarIGD24424626
20FRA    PARET PEINTRE ValentinSOQ25124515
21DEN    PEDERSEN MadsLTK31253880
22BEL    PHILIPSEN JasperAPT281581845
23GBR    PIDCOCK ThomasPQT274661630
24FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
25ITA    TIBERI AntonioTBV25265665
26NED    VAN BAARLE DylanSOQ34188136
27NED    VAN DER POEL MathieuAPT313031086
28BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
29AUS    VINE JayUAD3144786
30BEL    WIDAR JarnoLOI21458239
Som: 25757
 
Getransfereerde renners:
1ECU   CARAPAZ MONTENEGRO Richard AntonioEFE331395
2ITA   CONCA FilippoJAY285
3FRA   LAPORTE ChristopheTVL34937
4SLO   POGACAR TadejUAD285256
5FRA   SENECHAL FlorianAPT3390


19/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen