Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   Vandoorne, Ruben
Ploegnaam: RvD

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1ITA    BAGIOLI AndreaLTK2729244
2GER    BRENNER MarcoTUD2449689
3ITA    BUSATTO FrancescoAPT2411151
4FRA    COSNEFROY BenoitUAD312291084
5BEL    DE LIE ArnaudLOI2425862
6NZL    FISHER-BLACK FinnRBH25221444
7FRA    GAUTHERAT PierreDCT2327291
8SUI    KÜNG StefanTUD3320288
9USA    LAMPERTI LukeEFE24134309
10FRA    LAPORTE ChristopheTVL34104937
11FRA    MAGNIER PaulSOQ221081412
12BEL    MEEUS JordiRBH28581109
13POR    MORGADO Antonio TomasUAD2253631
14AUS    O'CONNOR BenJAY31216422
15NZL    PITHIE LaurenceRBH241131004
16AUS    PLOWRIGHT JensenAPT2642179
17SLO    POGACAR TadejUAD281235256
18GBR    POOLE MaxTPP231860
19AUS    PORTER RudyJAY26373
20FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
21BEL    STUYVEN JasperSOQ34172697
22CZE    VACEK MathiasLTK24153712
23NED    VAN DER POEL MathieuAPT313031086
24BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
25BEL    VAN GESTEL DriesSOQ329104
26DEN    VINGEGAARD HANSEN JonasTVL30602111
27RUS    VLASOV AleksandrRBH30106445
28BEL    WIDAR JarnoLOI21458239
29NED    ZIJLAARD MaikelTUD276059
30FRA    ZINGLE AxelTVL2897187
Som: 23601


19/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen