Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   Verboven, Imke
Ploegnaam: Rock and Rollers

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1FRA    ALAPHILIPPE JulianTUD344171
2ESP    AYUSO PESQUERA JuanLTK24405909
3DEN    BJERG Mikkel NorsgaardUAD2815153
4ECU    CARAPAZ MONTENEGRO Richard AntonioEFE331881395
5FRA    CHAMPOUSSIN ClémentXAT2818400
6DEN    CORT NIELSEN MagnusUXM3341378
7BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
8BEL    FRETIN MilanCOF25109533
9FRA    GAUDU DavidGFC3015769
10CAN    GEE-WEST DerekLTK2959588
11SUI    HIRSCHI MarcTUD2841536
12NED    JAKOBSEN FabioTPP3016510
13NED    KOOIJ OlavDCT25271771
14FRA    MADOUAS ValentinGFC3029172
15BEL    MARIT ArneRBH2715268
16ESP    MAS NICOLAU EnricMOV312781128
17GER    MAYRHOFER MariusTUD26842
18SLO    MOHORIC MatejTBV32167243
19DEN    NORSGAARD MathiasLTK29763
20GBR    ONLEY OscarIGD24424626
21SLO    POGACAR TadejUAD281235256
22COL    RUBIO REYES Einer AugustoMOV2828119
23FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
24DEN    SKJELMOSE JENSEN MattiasLTK261181407
25ESP    TORRES ARIAS PabloUAD2151188
26AUS    TUCKWELL LukeRBH2257390
27BEL    VAN AERT WoutTVL324551393
28BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
29BEL    VAN GILS MaximRBH27256269
30BEL    VERMEERSCH FlorianUAD2744620
Som: 23983


20/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen