Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Ned   De Laat, Twan
Ploegnaam: Espresso Breakaway

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1GER    ACKERMANN PascalJAY3241155
2ESP    AYUSO PESQUERA JuanLTK24405909
3BEL    BENOOT TiesjDCT3250162
4ITA    BETTIOL AlbertoXAT3324257
5COL    BUITRAGO SANCHEZ SantiagoTBV27326631
6SUI    CHRISTEN JanUAD2261840
7FRA    COSNEFROY BenoitUAD312291084
8MEX    DEL TORO ROMERO IsaacUAD234653285
9BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
10DEN    HONORE Mikkel FrĝlichEFE2922310
11USA    JORGENSON MatteoTVL27197799
12FRA    MADOUAS ValentinGFC3029172
13FRA    MARTINEZ LennyTBV23841531
14ESP    MAS NICOLAU EnricMOV312781128
15BEL    MEEUS JordiRBH28581109
16BEL    NYS ThibauLTK24153160
17GBR    ONLEY OscarIGD24424626
18ITA    PELLIZZARI GiulioRBH233611213
19GBR    PIDCOCK ThomasPQT274661630
20ESP    RODRIGUEZ MARTIN CristianXAT312477
21ITA    SCARONI ChristianXAT29611463
22FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
23USA    SIMMONS QuinnLTK25148706
24LAT    SKUJINS TomsLTK356448
25CZE    VACEK MathiasLTK24153712
26HUN    VALTER AttilaTBV2851130
27BEL    VAN AERT WoutTVL324551393
28BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
29BEL    VAN GILS MaximRBH27256269
30BEL    WIDAR JarnoLOI21458239
Som: 27724
 
Getransfereerde renners:
1NOR   ABRAHAMSEN JonasUXM31412
2FRA   BARRE LouisTVL26421
3SLO   MOHORIC MatejTBV32243
4SLO   POGACAR TadejUAD285256
5GBR   POOLE MaxTPP230


26/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen