Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Ned   Raemaekers, Bart
Ploegnaam: Dr op en dr aaf

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1GER    BRENNER MarcoTUD2449689
2ECU    CARAPAZ MONTENEGRO Richard AntonioEFE331881395
3FRA    CHAMPOUSSIN ClémentXAT2818400
4SUI    CHRISTEN FabioPQT245199
5BEL    CRABBE TomTFB2133238
6BEL    DE SCHUYTENEER SteffenLOI2138493
7AUS    EDDY PatrickBRE2414259
8BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
9BEL    FRETIN MilanCOF25109533
10AUS    GROVES KadenAPT2814310
11NED    JAKOBSEN FabioTPP3016510
12NOR    JOHANNESSEN Tobias HallandUXM272011374
13NED    KOOIJ OlavDCT25271771
14FRA    MAGNIER PaulSOQ221081412
15DEN    PEDERSEN MadsLTK31253880
16ITA    PELLIZZARI GiulioRBH233611213
17ITA    PINARELLO AlessandroNSN2329457
18BEL    PLANCKAERT EdwardAPT31275
19ESP    ROMO OLIVER JavierMOV2767203
20COL    RUBIO REYES Einer AugustoMOV2828119
21FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
22DEN    SKJELMOSE JENSEN MattiasLTK261181407
23GER    TEUTENBERG Tim TornLTK24144313
24CZE    VACEK MathiasLTK24153712
25BEL    VAN AERT WoutTVL324551393
26BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
27BEL    WIDAR JarnoLOI21458239
28GBR    WILLIAMS StephenNSN30300
29DEN    WITHEN PHILIPSEN AlbertLTK2077351
30FRA    ZINGLE AxelTVL2897187
Som: 21218


12/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen