Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Ned   Driessen, Daan
Ploegnaam: De Linkeballers

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1USA    AUGUST AndrewIGD2119487
2ESP    AYUSO PESQUERA JuanLTK24405909
3ECU    CARAPAZ MONTENEGRO Richard AntonioEFE331881395
4ITA    CICCONE GiulioLTK322511000
5FRA    COSNEFROY BenoitUAD312291084
6BEL    DE SCHUYTENEER SteffenLOI2138493
7MEX    DEL TORO ROMERO IsaacUAD234653285
8SLO    ERZEN ZakTBV217156
9BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
10NZL    FISHER-BLACK FinnRBH25221444
11AUT    GALL FelixDCT284051454
12NOR    HAGENES Per StrandTVL23110343
13ESP    IZAGIRRE INSAUSTI IonCOF3741022
14USA    JORGENSON MatteoTVL27197799
15NED    KELDERMAN WilcoTVL3523241
16DEN    KRON Andreas LorentzUXM28189322
17USA    MCNULTY BrandonUAD2878739
18GBR    ONLEY OscarIGD24424626
19FRA    PARET PEINTRE ValentinSOQ25124515
20DEN    PEDERSEN MadsLTK31253880
21ITA    PELLIZZARI GiulioRBH233611213
22GBR    PIDCOCK ThomasPQT274661630
23NZL    PITHIE LaurenceRBH241131004
24AUS    PLOWRIGHT JensenAPT2642179
25FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
26BEL    STUYVEN JasperSOQ34172697
27BEL    VAN AERT WoutTVL324551393
28BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
29BEL    WIDAR JarnoLOI21458239
30GBR    YATES AdamUAD34122736
Som: 29171
 
Getransfereerde renners:
1SLO   POGACAR TadejUAD285256
2DEN   SKJELMOSE JENSEN MattiasLTK261407
3NED   VAN BAARLE DylanSOQ34136
4NED   VAN UDEN CasperTPP2568
5NED   ZIJLAARD MaikelTUD2759


19/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen