Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   Van Ende, Jef
Ploegnaam: Megastars

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1ESP    ADRIA OLIVERAS RogerMOV2836259
2ESP    AYUSO PESQUERA JuanLTK24405909
3ITA    BALLERINI DavideXAT329220
4BEL    BENOOT TiesjDCT3250162
5ITA    BETTIOL AlbertoXAT3324257
6GBR    BRENNAN MatthewTVL211741100
7MEX    DEL TORO ROMERO IsaacUAD234653285
8POR    EULALIO AfonsoTBV2599730
9BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
10BEL    FRETIN MilanCOF25109533
11DEN    HONORE Mikkel FrĝlichEFE2922310
12NED    HOOLE DaanDCT2720249
13FRA    LAPEIRA PaulDCT2641833
14NOR    LEKNESSUND AndreasUXM274680
15SLO    MEZGEC LukaJAY381346
16SLO    MOHORIC MatejTBV32167243
17BEL    NAESEN OliverDCT3612104
18POR    OLIVEIRA Ivo Emanuel AlvesUAD308202
19POR    OLIVEIRA Rui Filipe AlvesUAD309191
20FRA    PARET PEINTRE ValentinSOQ25124515
21ITA    PELLIZZARI GiulioRBH233611213
22USA    RICCITELLO MatthewDCT2452591
23FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
24FRA    SENECHAL FlorianAPT337690
25ITA    TIBERI AntonioTBV25265665
26BEL    VAN AERT WoutTVL324551393
27NED    VAN DER POEL MathieuAPT313031086
28NED    VAN DIJKE MickRBH2634232
29BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
30BEL    WIDAR JarnoLOI21458239
Som: 22223
 
Getransfereerde renners:
1FRA   BARRE LouisTVL26421
2ITA   BUSATTO FrancescoAPT24151
3ECU   CARAPAZ MONTENEGRO Richard AntonioEFE331395
4SLO   POGACAR TadejUAD285256
5NED   VAN BAARLE DylanSOQ34136


19/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen