Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Ned   Timmers, Daan
Ploegnaam: Brabowler

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1ITA    ALEOTTI GiovanniRBH271152
2POR    ALMEIDA Joao Pedro GonçalvesUAD2889278
3GER    ARNDT NikiasTBV351120
4ITA    BALLERINI DavideXAT329220
5GBR    BRENNAN MatthewTVL211741100
6GER    BRENNER MarcoTUD2449689
7ITA    DAINESE AlbertoSOQ2855165
8MEX    DEL TORO ROMERO IsaacUAD234653285
9GER    DENZ NicoRBH32699
10GBR    DOUBLE PaulJAY308558
11BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
12CAN    GEE-WEST DerekLTK2959588
13GBR    HAYTER EthanSOQ2815274
14NED    HUISING MennoTVL22474
15NED    KOOIJ OlavDCT25271771
16SUI    KÜNG StefanTUD3320288
17KAZ    LUTSENKO AlexeyNSN34965
18DEN    PEDERSEN CasperSOQ306103
19DEN    PEDERSEN MadsLTK31253880
20BEL    REX TimTVL222973
21FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
22USA    SIMMONS QuinnLTK25148706
23NZL    STRONG CorbinNSN2621440
24GER    TEUTENBERG Tim TornLTK24144313
25GBR    TULETT BenTVL2545586
26DEN    VALGREN HUNDAHL MichaelEFE3428309
27NED    VAN DER LEE JardiEFE256115
28BEL    WIDAR JarnoLOI21458239
29DEN    WITHEN PHILIPSEN AlbertLTK2077351
30ITA    ZANA FilippoSOQ2743623
Som: 18836


29/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen