Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Ned   Van der Gulik, Pim
Ploegnaam: PimGu

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1GBR    BRENNAN MatthewTVL211741100
2SUI    CHRISTEN JanUAD2261840
3BEL    DE LIE ArnaudLOI2425862
4NED    DEL GROSSO TiborAPT2367329
5SVK    KUBIS LukasURR2610979
6FRA    LAPORTE ChristopheTVL34104937
7MRI    MAYER AlexandreBBH28167
8SLO    MEZGEC LukaJAY381346
9GBR    ONLEY OscarIGD24424626
10GBR    PIDCOCK ThomasPQT274661630
11NZL    PITHIE LaurenceRBH241131004
12SLO    POGACAR TadejUAD281235256
13USA    QUINN SeanEFE268126
14BEL    REX TimTVL222973
15ESP    SANCHEZ MAYO PelayoMOV26833
16FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
17USA    SIMMONS QuinnLTK25148706
18SLO    TRATNIK JanRBH361685
19ITA    TRENTIN MatteoTUD378728
20CZE    VACEK MathiasLTK24153712
21NED    VAN BAARLE DylanSOQ34188136
22NED    VAN BELLE LoeTVL24479
23NED    VAN DER HOORN TacoLOI331010
24NED    VAN DER POEL MathieuAPT313031086
25NED    VAN DIJKE MickRBH2634232
26NED    VAN DIJKE TimRBH2657369
27NED    VAN POPPEL DannyRBH3381316
28NED    VAN UDEN CasperTPP259368
29BEL    VAN WILDER IlanSOQ26165372
30NED    WELTEN BramTPP2940
Som: 20969


20/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen