Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Ned   Neeleman, Bas
Ploegnaam: Dobbertje Duik

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1NED    BIESTERBOS FritsTPP2420289
2NED    BOL CeesDCT318227
3GBR    BRENNAN MatthewTVL211741100
4ECU    CARAPAZ MONTENEGRO Richard AntonioEFE331881395
5NED    DE KLEIJN ArvidTUD3267307
6MEX    DEL TORO ROMERO IsaacUAD234653285
7BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
8NOR    HAGENES Per StrandTVL23110343
9NED    KOOIJ OlavDCT25271771
10BEL    MERLIER TimSOQ34198900
11GBR    ONLEY OscarIGD24424626
12DEN    PEDERSEN MadsLTK31253880
13ITA    PELLIZZARI GiulioRBH233611213
14GBR    PIDCOCK ThomasPQT274661630
15NED    REMIJN SennaAPT2036107
16FRA    ROLLAND BrieucGFC234111
17ITA    SCARONI ChristianXAT29611463
18BEL    SEGAERT AlecTBV2342529
19FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
20FRA    SENECHAL FlorianAPT337690
21USA    SIMMONS QuinnLTK25148706
22SWE    SÖDERQVIST JakobLTK2341433
23BEL    VAN AERT WoutTVL324551393
24NED    VAN BAARLE DylanSOQ34188136
25NED    VAN DER POEL MathieuAPT313031086
26NED    VAN DIJKE TimRBH2657369
27BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
28NED    VAN POPPEL DannyRBH3381316
29BEL    VAN WILDER IlanSOQ26165372
30BEL    VERMEERSCH GianniRBH3435369
Som: 26332
 
Getransfereerde renners:
1ITA   CONCA FilippoJAY285
2BEL   HERREGODTS RuneUAD28269
3NED   JAKOBSEN FabioTPP3010
4SLO   POGACAR TadejUAD285256
5NED   ZIJLAARD MaikelTUD2759


20/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen