Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Ned   Middelweerd, Jurre
Ploegnaam: WT Vreeswijk

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1ESP    ADRIA OLIVERAS RogerMOV2836259
2POR    ALMEIDA Joao Pedro GonçalvesUAD2889278
3ESP    AYUSO PESQUERA JuanLTK24405909
4NED    DE KLEIJN ArvidTUD3267307
5BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
6AUS    GROVES KadenAPT2814310
7BEL    HERREGODTS RuneUAD2838269
8NED    JAKOBSEN FabioTPP3016510
9DEN    KAMP AlexanderUXM335337
10NED    KOOIJ OlavDCT25271771
11ESP    LANDA MEANA MikelSOQ37208219
12FRA    MAGNIER PaulSOQ221081412
13ESP    MAS NICOLAU EnricMOV312781128
14EST    MIHKELS MadisEFE2326141
15DEN    PEDERSEN MadsLTK31253880
16ITA    PELLIZZARI GiulioRBH233611213
17GBR    PIDCOCK ThomasPQT274661630
18AUS    PLAPP LucasJAY2645755
19GBR    POOLE MaxTPP231860
20ITA    SCARONI ChristianXAT29611463
21FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
22FRA    SENECHAL FlorianAPT337690
23ITA    TIBERI AntonioTBV25265665
24BEL    VAN AERT WoutTVL324551393
25NED    VAN DER POEL MathieuAPT313031086
26BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
27NED    VAN UDEN CasperTPP259368
28ITA    VELASCO SimoneXAT3110301
29BEL    VERMEERSCH GianniRBH3435369
30AUS    VINE JayUAD3144786
Som: 22635
 
Getransfereerde renners:
1GBR   BLACKMORE JosephNSN230
2AUT   GALL FelixDCT281454
3AUS   PLOWRIGHT JensenAPT26179
4SLO   POGACAR TadejUAD285256
5AUS   WELSFORD SamIGD30254


20/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen