Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Ned   Waardenburg, Hessel
Ploegnaam: Yellow Submarine

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1ESP    ADRIA OLIVERAS RogerMOV2836259
2NZL    BENNETT GeorgeNSN3611240
3BEL    BENOOT TiesjDCT3250162
4GBR    BRENNAN MatthewTVL211741100
5COL    BUITRAGO SANCHEZ SantiagoTBV27326631
6GBR    CARR SimonCOF281476
7BEL    DE LIE ArnaudLOI2425862
8BEL    DE SCHUYTENEER SteffenLOI2138493
9MEX    DEL TORO ROMERO IsaacUAD234653285
10NZL    FISHER-BLACK FinnRBH25221444
11BEL    FRETIN MilanCOF25109533
12LUX    GENIETS KévinGFC29465
13FRA    GREGOIRE RomainGFC23541305
14BEL    GRIGNARD SébastienLOI27250
15FRA    GRUEL ThibaudGFC229481
16FRA    MADOUAS ValentinGFC3029172
17BEL    MARIT ArneRBH2715268
18GER    MAYRHOFER MariusTUD26842
19BEL    MEEUS JordiRBH28581109
20POR    MORGADO Antonio TomasUAD2253631
21ECU    NARVAEZ PRADO Jhonatan ManuelUAD2980537
22FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
23FRA    SENECHAL FlorianAPT337690
24NZL    STRONG CorbinNSN2621440
25HUN    VALTER AttilaTBV2851130
26NED    VAN DEN BROEK FrankTPP2616145
27BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
28DEN    VINGEGAARD HANSEN JonasTVL30602111
29AUS    WELSFORD SamIGD30111254
30BEL    WIDAR JarnoLOI21458239
Som: 18730


20/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen