Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   Leybaert, Geert
Ploegnaam: The SKY is the limit

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1ESP    AYUSO PESQUERA JuanLTK24405909
2GBR    BRENNAN MatthewTVL211741100
3ITA    CICCONE GiulioLTK322511000
4MEX    DEL TORO ROMERO IsaacUAD234653285
5AUS    DINHAM MatthewTPP262795
6BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
7AUT    GALL FelixDCT284051454
8NED    JAKOBSEN FabioTPP3016510
9NOR    JOHANNESSEN Tobias HallandUXM272011374
10USA    JORGENSON MatteoTVL27197799
11NED    KOOIJ OlavDCT25271771
12ESP    LANDA MEANA MikelSOQ37208219
13USA    MCNULTY BrandonUAD2878739
14GBR    ONLEY OscarIGD24424626
15BEL    ORINS RobinLOI24621
16ITA    PELLIZZARI GiulioRBH233611213
17GBR    PIDCOCK ThomasPQT274661630
18GBR    POOLE MaxTPP231860
19ESP    RODRIGUEZ CANO CarlosIGD25241333
20FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
21BEL    STUYVEN JasperSOQ34172697
22GBR    TARLING JoshuaIGD2259252
23ESP    TORRES ARIAS PabloUAD2151188
24GBR    TURNER BenIGD2731211
25BEL    UIJTDEBROEKS CianMOV2386559
26BEL    VAN AERT WoutTVL324551393
27NED    VAN BAARLE DylanSOQ34188136
28NED    VAN DER POEL MathieuAPT313031086
29BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
30BEL    VERSTRYNGE EmielAPT2483280
Som: 26266
 
Getransfereerde renners:
1ECU   CARAPAZ MONTENEGRO Richard AntonioEFE331395
2FRA   GAUDU DavidGFC3069
3GER   HESSMANN MichelMOV2567
4SLO   POGACAR TadejUAD285256
5DEN   SKJELMOSE JENSEN MattiasLTK261407


19/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen