Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Ned   Van Wijngaarden, Jeroen
Ploegnaam: Sauna Diana

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1GBR    BLACKMORE JosephNSN23630
2GBR    BRENNAN MatthewTVL211741100
3COL    BUITRAGO SANCHEZ SantiagoTBV27326631
4FRA    COSNEFROY BenoitUAD312291084
5POR    EULALIO AfonsoTBV2599730
6BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
7ITA    FIORELLI FilippoTVL3217363
8AUT    GALL FelixDCT284051454
9NED    JAKOBSEN FabioTPP3016510
10USA    JORGENSON MatteoTVL27197799
11USA    LAMPERTI LukeEFE24134309
12FRA    LAPORTE ChristopheTVL34104937
13FRA    LAURANCE AxelIGD2540401
14ESP    MAS NICOLAU EnricMOV312781128
15BEL    MEEUS JordiRBH28581109
16ITA    MILAN JonathanLTK2676980
17GBR    ONLEY OscarIGD24424626
18ITA    PELLIZZARI GiulioRBH233611213
19GBR    PIDCOCK ThomasPQT274661630
20ITA    PIGANZOLI DavideTVL2455623
21NZL    PITHIE LaurenceRBH241131004
22GBR    POOLE MaxTPP231860
23FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
24BEL    STUYVEN JasperSOQ34172697
25GBR    TULETT BenTVL2545586
26CZE    VACEK MathiasLTK24153712
27BEL    VAN AERT WoutTVL324551393
28BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
29NED    VAN POPPEL DannyRBH3381316
30BEL    WIDAR JarnoLOI21458239
Som: 25960
 
Getransfereerde renners:
1DEN   LUND ANDRESEN TobiasDCT241081
2SLO   POGACAR TadejUAD285256
3ESP   RODRIGUEZ CANO CarlosIGD25333
4DEN   SKJELMOSE JENSEN MattiasLTK261407
5NED   VAN BAARLE DylanSOQ34136


19/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen