Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Ned   Peeters, Ivo
Ploegnaam: vincere insieme

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1POR    ALMEIDA Joao Pedro GonçalvesUAD2889278
2COL    BUITRAGO SANCHEZ SantiagoTBV27326631
3ITA    CARUSO DamianoTBV3923262
4ITA    CICCONE GiulioLTK322511000
5MEX    DEL TORO ROMERO IsaacUAD234653285
6BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
7AUT    GALL FelixDCT284051454
8CAN    GEE-WEST DerekLTK2959588
9AUS    HARPER ChrisPQT327263
10ESP    LANDA MEANA MikelSOQ37208219
11ESP    MAS NICOLAU EnricMOV312781128
12AUT    MÜHLBERGER GregorDCT322317
13AUS    O'CONNOR BenJAY31216422
14GBR    ONLEY OscarIGD24424626
15ITA    PELLIZZARI GiulioRBH233611213
16GBR    PIDCOCK ThomasPQT274661630
17ITA    PIGANZOLI DavideTVL2455623
18ITA    PINARELLO AlessandroNSN2329457
19ESP    RODRIGUEZ CANO CarlosIGD25241333
20SLO    ROGLIC PrimozRBH371481051
21ESP    ROMO OLIVER JavierMOV2767203
22COL    RUBIO REYES Einer AugustoMOV2828119
23FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
24ESP    SOLER GIMENEZ MarcUAD334212
25AUS    STORER MichaelTUD2936708
26BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
27RUS    VLASOV AleksandrRBH30106445
28CAN    WOODS Michael???40235
29GBR    YATES AdamUAD34122736
30ITA    ZANA FilippoSOQ2743623
Som: 24747
 
Getransfereerde renners:
1ECU   CARAPAZ MONTENEGRO Richard AntonioEFE331395
2NOR   JOHANNESSEN Tobias HallandUXM271374
3SLO   POGACAR TadejUAD285256
4DEN   SKJELMOSE JENSEN MattiasLTK261407
5BEL   UIJTDEBROEKS CianMOV23559


28/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen