Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Ned   Meindertsma, Luuk
Ploegnaam: Jumbois en Vismannen

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1POR    ALMEIDA Joao Pedro GonçalvesUAD2889278
2ESP    AYUSO PESQUERA JuanLTK24405909
3BEL    BENOOT TiesjDCT3250162
4COL    BUITRAGO SANCHEZ SantiagoTBV27326631
5ECU    CARAPAZ MONTENEGRO Richard AntonioEFE331881395
6NED    DEL GROSSO TiborAPT2367329
7MEX    DEL TORO ROMERO IsaacUAD234653285
8BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
9NZL    FISHER-BLACK FinnRBH25221444
10ITA    GANNA FilippoIGD3072649
11CAN    GEE-WEST DerekLTK2959588
12AUS    GROVES KadenAPT2814310
13IRL    HEALY BenEFE26181539
14GBR    HOBBS NoahEFE2234279
15NED    JAKOBSEN FabioTPP3016510
16NED    KOOIJ OlavDCT25271771
17BEL    MERLIER TimSOQ34198900
18BEL    NYS ThibauLTK24153160
19DEN    PEDERSEN MadsLTK31253880
20GBR    PIDCOCK ThomasPQT274661630
21SUI    SCHMID MauroJAY27281365
22FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
23BEL    STUYVEN JasperSOQ34172697
24BEL    VAN AERT WoutTVL324551393
25NED    VAN DER POEL MathieuAPT313031086
26NED    VAN DIJKE MickRBH2634232
27BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
28NED    VAN UDEN CasperTPP259368
29BEL    WIDAR JarnoLOI21458239
30NED    ZIJLAARD MaikelTUD276059
Som: 24874
 
Getransfereerde renners:
1NED   ARENSMAN ThymenIGD27738
2GBR   BRENNAN MatthewTVL211100
3DEN   CORT NIELSEN MagnusUXM33378
4NOR   NORDHAGEN JørgenTVL21526
5SLO   POGACAR TadejUAD285256


19/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen