Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   Deroose, Thomas
Ploegnaam: Onley at the top

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1ITA    ALBANESE VincenzoEFE309150
2NED    BOL CeesDCT318227
3GBR    BRENNAN MatthewTVL211741100
4NED    DEL GROSSO TiborAPT2367329
5FRA    GAUDU DavidGFC3015769
6FRA    GREGOIRE RomainGFC23541305
7BEL    HERREGODTS RuneUAD2838269
8FRA    HOFSTETTER HugoNSN3222243
9NED    JAKOBSEN FabioTPP3016510
10FRA    LAPORTE ChristopheTVL34104937
11DEN    LUND ANDRESEN TobiasDCT24231081
12FRA    MADOUAS ValentinGFC3029172
13FRA    MAGNIER PaulSOQ221081412
14ITA    MILAN JonathanLTK2676980
15GBR    ONLEY OscarIGD24424626
16BEL    PHILIPSEN JasperAPT281581845
17SLO    POGACAR TadejUAD281235256
18BEL    STUYVEN JasperSOQ34172697
19GER    SÜTTERLIN JashaJAY341108
20GER    TEUTENBERG Tim TornLTK24144313
21BEL    THIJSSEN GerbenAPT2815352
22BEL    TORNEY ArtuurTFB23214
23SLO    TRATNIK JanRBH361685
24AUS    TUCKWELL LukeRBH2257390
25NED    VAN BAARLE DylanSOQ34188136
26NED    VAN DER HOORN TacoLOI331010
27NED    VAN DER POEL MathieuAPT313031086
28BEL    VANSEVENANT MauriSOQ2722315
29BEL    VERMEERSCH FlorianUAD2744620
30BEL    VERSTRYNGE EmielAPT2483280
Som: 20417


19/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen