Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Ned   Habermehl, Floris
Ploegnaam: Paniagua

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1ESP    AYUSO PESQUERA JuanLTK24405909
2BEL    BENOOT TiesjDCT3250162
3GBR    BRENNAN MatthewTVL211741100
4COL    BUITRAGO SANCHEZ SantiagoTBV27326631
5NED    DE KLEIJN ArvidTUD3267307
6MEX    DEL TORO ROMERO IsaacUAD234653285
7BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
8NZL    FISHER-BLACK FinnRBH25221444
9AUT    GALL FelixDCT284051454
10COL    GAVIRIA RENDON FernandoCJR3217170
11IRL    HEALY BenEFE26181539
12NED    JAKOBSEN FabioTPP3016510
13USA    JORGENSON MatteoTVL27197799
14COL    MARTINEZ POVEDA Daniel FelipeRBH30122355
15ESP    MAS NICOLAU EnricMOV312781128
16GBR    ONLEY OscarIGD24424626
17DEN    PEDERSEN MadsLTK31253880
18BEL    PHILIPSEN JasperAPT281581845
19GBR    POOLE MaxTPP231860
20COL    RUBIO REYES Einer AugustoMOV2828119
21FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
22USA    SIMMONS QuinnLTK25148706
23ITA    TIBERI AntonioTBV25265665
24BEL    VAN AERT WoutTVL324551393
25NED    VAN BAARLE DylanSOQ34188136
26NED    VAN DER POEL MathieuAPT313031086
27BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
28BEL    VAN GILS MaximRBH27256269
29BEL    VAN WILDER IlanSOQ26165372
30BEL    WIDAR JarnoLOI21458239
Som: 25515
 
Getransfereerde renners:
1ECU   CARAPAZ MONTENEGRO Richard AntonioEFE331395
2FRA   PARET PEINTRE ValentinSOQ25515
3SLO   POGACAR TadejUAD285256
4ESP   RODRIGUEZ CANO CarlosIGD25333
5DEN   SKJELMOSE JENSEN MattiasLTK261407


19/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen