Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   Hertsens, Dries
Ploegnaam: Merlier de werkmier

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1ESP    ADRIA OLIVERAS RogerMOV2836259
2GER    BAUHAUS PhilTBV3225170
3NED    BIESTERBOS FritsTPP2420289
4COL    BUITRAGO SANCHEZ SantiagoTBV27326631
5BEL    DE VYLDER LindsayAPT31100
6MEX    DEL TORO ROMERO IsaacUAD234653285
7BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
8BEL    FRISON FrederikPQT34340
9COL    MARTINEZ POVEDA Daniel FelipeRBH30122355
10ESP    MAS NICOLAU EnricMOV312781128
11BEL    MERLIER TimSOQ34198900
12AUS    O'CONNOR BenJAY31216422
13FRA    PARET PEINTRE ValentinSOQ25124515
14DEN    PEDERSEN MadsLTK31253880
15GBR    PIDCOCK ThomasPQT274661630
16ESP    ROMO OLIVER JavierMOV2767203
17FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
18FRA    SENECHAL FlorianAPT337690
19CZE    VACEK MathiasLTK24153712
20BEL    VAN AERT WoutTVL324551393
21NED    VAN BAARLE DylanSOQ34188136
22NED    VAN DER POEL MathieuAPT313031086
23BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
24NED    VAN POPPEL DannyRBH3381316
25NED    VAN UDEN CasperTPP259368
26ITA    VELASCO SimoneXAT3110301
27BEL    VERMEERSCH GianniRBH3435369
28GBR    VERNON EthanNSN2636478
29GBR    YATES AdamUAD34122736
30NED    ZIJLAARD MaikelTUD276059
Som: 22337
 
Getransfereerde renners:
1ECU   CARAPAZ MONTENEGRO Richard AntonioEFE331395
2AUT   GALL FelixDCT281454
3FRA   LAPORTE ChristopheTVL34937
4SLO   POGACAR TadejUAD285256
5BEL   STUYVEN JasperSOQ34697


19/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen