Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Ned   Van Straten, Christan
Ploegnaam: Team Christan

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1DEN    ASGREEN KasperEFE3131162
2BEL    BENOOT TiesjDCT3250162
3ITA    CICCONE GiulioLTK322511000
4MEX    DEL TORO ROMERO IsaacUAD234653285
5GER    DENZ NicoRBH32699
6POR    EULALIO AfonsoTBV2599730
7BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
8AUT    GALL FelixDCT284051454
9AUS    GROVES KadenAPT2814310
10USA    JORGENSON MatteoTVL27197799
11SLO    MOHORIC MatejTBV32167243
12BEL    NYS ThibauLTK24153160
13POR    OLIVEIRA Rui Filipe AlvesUAD309191
14DEN    PEDERSEN Rasmus SøjbergDCT244292
15ITA    PELLIZZARI GiulioRBH233611213
16GBR    PIDCOCK ThomasPQT274661630
17NED    POELS WoutURR395256
18FRA    RENARD AlexisCOF274344
19FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
20BEL    STUYVEN JasperSOQ34172697
21GER    TEUTENBERG Tim TornLTK24144313
22HUN    VALTER AttilaTBV2851130
23BEL    VAN AERT WoutTVL324551393
24NED    VAN BAARLE DylanSOQ34188136
25BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
26BEL    VAN MOER BrentPQT287241
27NED    VAN POPPEL DannyRBH3381316
28AUS    WELSFORD SamIGD30111254
29BEL    WIDAR JarnoLOI21458239
30DEN    WITHEN PHILIPSEN AlbertLTK2077351
Som: 21986
 
Getransfereerde renners:
1ESP   IZAGIRRE INSAUSTI IonCOF371022
2AUS   PLAPP LucasJAY26755
3SLO   POGACAR TadejUAD285256
4DEN   SKJELMOSE JENSEN MattiasLTK261407
5ITA   TRENTIN MatteoTUD37728


19/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen