Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   Thijssen, Sam
Ploegnaam: Samba's cycling team

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1GER    BEHRENS NiklasTVL231821
2IRL    BENNETT SamPQT361641
3BEL    BENOOT TiesjDCT3250162
4ITA    BETTIOL AlbertoXAT3324257
5NED    BOL CeesDCT318227
6NZL    BOWER LewisGFC22442
7GBR    BRENNAN MatthewTVL211741100
8FRA    COQUARD BryanCOF3418520
9ITA    DAINESE AlbertoSOQ2855165
10SLO    ERZEN ZakTBV217156
11FRA    GAUDU DavidGFC3015769
12NED    GROENEWEGEN DylanURR3337762
13NED    JAKOBSEN FabioTPP3016510
14USA    JORGENSON MatteoTVL27197799
15SUI    KÜNG StefanTUD3320288
16FRA    MAGNIER PaulSOQ221081412
17GER    MAYRHOFER MariusTUD26842
18BEL    MERLIER TimSOQ34198900
19ITA    MILAN JonathanLTK2676980
20ECU    NARVAEZ PRADO Jhonatan ManuelUAD2980537
21GBR    ONLEY OscarIGD24424626
22ITA    TIBERI AntonioTBV25265665
23BEL    VAN AERT WoutTVL324551393
24BEL    VAN GILS MaximRBH27256269
25NED    VAN POPPEL DannyRBH3381316
26AUS    VINE JayUAD3144786
27DEN    VINGEGAARD HANSEN JonasTVL30602111
28BEL    WELLENS TimUAD3532454
29AUS    WELSFORD SamIGD30111254
30FRA    ZINGLE AxelTVL2897187
Som: 15551


19/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen