Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   Van Crombruggen, Dieter
Ploegnaam: Op de grote plateau

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1NOR    ABRAHAMSEN JonasUXM3132412
2DEN    ASGREEN KasperEFE3131162
3IRL    BENNETT SamPQT361641
4BEL    BENOOT TiesjDCT3250162
5BEL    BERCKMOES JennoLOI2528790
6BEL    BIERMANS JentheCOF314237
7GBR    BRENNAN MatthewTVL211741100
8BEL    CAMPENAERTS VictorTVL358122
9BEL    CAPIOT AmauryJAY33260
10ITA    CATTANEO MattiaRBH365203
11ITA    CICCONE GiulioLTK322511000
12BEL    DE BUYST JasperLOI33110
13BEL    DE LIE ArnaudLOI2425862
14NED    EENKHOORN PascalSOQ2911111
15BEL    FRETIN MilanCOF25109533
16ITA    GAFFURI MattiaTPP272111
17AUT    GALL FelixDCT284051454
18GER    HEIDUK KimIGD261292
19DEN    KRAGH ANDERSEN SørenLTK3217230
20FRA    MADOUAS ValentinGFC3029172
21BEL    MARIT ArneRBH2715268
22BEL    PHILIPSEN JasperAPT281581845
23SLO    POGACAR TadejUAD281235256
24GER    POLITT NilsUAD3228336
25BEL    REX LaurenzSOQ2717192
26BEL    RICKAERT JonasAPT326136
27NED    RIESEBEEK OscarAPT3430
28BEL    STUYVEN JasperSOQ34172697
29BEL    VAN AERT WoutTVL324551393
30NED    VAN DER POEL MathieuAPT313031086
Som: 19273


23/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen