Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Ned   Roovers, Michael
Ploegnaam: Voor Schleck & Boonen

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1POR    ALMEIDA Joao Pedro GonçalvesUAD2889278
2GBR    BRENNAN MatthewTVL211741100
3AUS    CHAMBERLAIN OscarDCT2112146
4NZL    FISHER-BLACK FinnRBH25221444
5BEL    FRETIN MilanCOF25109533
6AUT    GALL FelixDCT284051454
7GBR    HAYTER EthanSOQ2815274
8DEN    KRON Andreas LorentzUXM28189322
9FRA    LAPORTE ChristopheTVL34104937
10BEL    LECERF William JuniorSOQ2417201
11DEN    LUND ANDRESEN TobiasDCT24231081
12FRA    MARTINEZ LennyTBV23841531
13SLO    MOHORIC MatejTBV32167243
14GBR    PICKERING FinlayJAY2310175
15NZL    PITHIE LaurenceRBH241131004
16ESP    RODRIGUEZ CANO CarlosIGD25241333
17FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
18SWE    SÖDERQVIST JakobLTK2341433
19GER    STEINHAUSER GeorgEFE2516314
20ITA    TIBERI AntonioTBV25265665
21GBR    TURNER BenIGD2731211
22CZE    VACEK MathiasLTK24153712
23BEL    VAN AERT WoutTVL324551393
24NED    VAN DER POEL MathieuAPT313031086
25BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
26FRA    VAUQUELIN KévinIGD2560482
27BEL    VERMEERSCH FlorianUAD2744620
28DEN    VINGEGAARD HANSEN JonasTVL30602111
29BEL    WIDAR JarnoLOI21458239
30GBR    WILLIAMS StephenNSN30300
Som: 20898


28/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen