Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Ned   Van de Velde, Sean
Ploegnaam: TourdeSeans

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1GER    ACKERMANN PascalJAY3241155
2POL    ANIOLKOWSKI StanislawCOF296547
3BEL    BENOOT TiesjDCT3250162
4GBR    BRENNAN MatthewTVL211741100
5NOR    FOSS Tobias SvendsenIGD2913269
6NOR    FREDHEIM StianUXM23545
7ESP    GARCIA CORTINA IvanMOV318173
8FRA    GAUDU DavidGFC3015769
9FRA    GAUTHERAT PierreDCT2327291
10LUX    GENIETS KévinGFC29465
11ERI    GIRMAY HAILU BiniamNSN2635695
12SLO    GOVEKAR MatevzTBV2614163
13AUS    HAIG JackIGD3365137
14CZE    HIRT JanNSN3513294
15NED    JAKOBSEN FabioTPP3016510
16GER    KÄMNA LennardLTK301065
17NED    KOOIJ OlavDCT25271771
18FRA    LAFAY VictorURR3022165
19BEL    LAMPAERT YvesSOQ3511120
20USA    LAMPERTI LukeEFE24134309
21FRA    LAPORTE ChristopheTVL34104937
22BEL    LECERF William JuniorSOQ2417201
23NOR    LEKNESSUND AndreasUXM274680
24FRA    MAGNIER PaulSOQ221081412
25BEL    MARIT ArneRBH2715268
26DEN    PEDERSEN MadsLTK31253880
27NZL    PITHIE LaurenceRBH241131004
28SLO    POGACAR TadejUAD281235256
29NED    VAN DER POEL MathieuAPT313031086
30NOR    WAERENSKJOLD SørenUXM2623633
Som: 17962


19/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen