Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Ned   Van Soest, Ties
Ploegnaam: Dr4Seuss

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1ESP    AYUSO PESQUERA JuanLTK24405909
2GBR    BRENNAN MatthewTVL211741100
3COL    BUITRAGO SANCHEZ SantiagoTBV27326631
4SUI    CHRISTEN JanUAD2261840
5ITA    DAINESE AlbertoSOQ2855165
6NZL    FISHER-BLACK FinnRBH25221444
7BEL    FRETIN MilanCOF25109533
8FRA    GAUTHERAT PierreDCT2327291
9SUI    HIRSCHI MarcTUD2841536
10BEL    KIELICH TimoTVL278106
11DEN    KRON Andreas LorentzUXM28189322
12SVK    KUBIS LukasURR2610979
13FRA    LAFAY VictorURR3022165
14USA    LAMPERTI LukeEFE24134309
15FRA    LAPORTE ChristopheTVL34104937
16FRA    MAGNIER PaulSOQ221081412
17AUS    MATTHEWS MichaelJAY3622453
18ITA    MOZZATO LucaTUD2827444
19GBR    PIDCOCK ThomasPQT274661630
20NZL    PITHIE LaurenceRBH241131004
21FRA    SENECHAL FlorianAPT337690
22GER    TEUTENBERG Tim TornLTK24144313
23ITA    TIBERI AntonioTBV25265665
24CZE    VACEK MathiasLTK24153712
25BEL    VAN AERT WoutTVL324551393
26NED    VAN DER POEL MathieuAPT313031086
27BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
28NED    VAN POPPEL DannyRBH3381316
29GBR    WATSON SamuelIGD258169
30BEL    WIDAR JarnoLOI21458239
Som: 18607


20/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen