Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   Steurbaut, Kersten
Ploegnaam: Lowie de Vitesse

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1FRA    BARRE LouisTVL2632421
2GER    BRENNER MarcoTUD2449689
3COL    BUITRAGO SANCHEZ SantiagoTBV27326631
4ECU    CARAPAZ MONTENEGRO Richard AntonioEFE331881395
5SUI    CHRISTEN JanUAD2261840
6FRA    COSNEFROY BenoitUAD312291084
7NED    DEL GROSSO TiborAPT2367329
8MEX    DEL TORO ROMERO IsaacUAD234653285
9BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
10AUT    GALL FelixDCT284051454
11USA    JORGENSON MatteoTVL27197799
12FRA    LAFAY VictorURR3022165
13USA    MCNULTY BrandonUAD2878739
14CZE    NOVAK PavelMOV221259
15AUS    O'CONNOR BenJAY31216422
16GBR    ONLEY OscarIGD24424626
17ITA    PELLIZZARI GiulioRBH233611213
18GBR    PIDCOCK ThomasPQT274661630
19GBR    POOLE MaxTPP231860
20ESP    ROMO OLIVER JavierMOV2767203
21FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
22FRA    SENECHAL FlorianAPT337690
23BEL    SENTJENS SenteAPT214165
24GBR    TULETT BenTVL2545586
25BEL    VAN AERT WoutTVL324551393
26NED    VAN BAARLE DylanSOQ34188136
27NED    VAN DER POEL MathieuAPT313031086
28BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
29BEL    VAN GILS MaximRBH27256269
30BEL    WIDAR JarnoLOI21458239
Som: 25734
 
Getransfereerde renners:
1NED   ARENSMAN ThymenIGD27738
2SLO   POGACAR TadejUAD285256
3SLO   ROGLIC PrimozRBH371051
4DEN   SKJELMOSE JENSEN MattiasLTK261407
5ITA   TIBERI AntonioTBV25665


19/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen