Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Ned   Ploum, Roy
Ploegnaam: TI-Raleigh

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1COL    BERNAL GOMEZ Egan ArleyIGD2937760
2COL    BUITRAGO SANCHEZ SantiagoTBV27326631
3FRA    COSNEFROY BenoitUAD312291084
4NZL    FISHER-BLACK FinnRBH25221444
5AUT    GALL FelixDCT284051454
6AUS    GROVES KadenAPT2814310
7AUS    HINDLEY JaiRBH3050680
8ESP    LANDA MEANA MikelSOQ37208219
9ESP    MAS NICOLAU EnricMOV312781128
10ITA    MILAN JonathanLTK2676980
11NOR    NORDHAGEN JørgenTVL2155526
12AUS    O'CONNOR BenJAY31216422
13ITA    PELLIZZARI GiulioRBH233611213
14BEL    PHILIPSEN JasperAPT281581845
15AUS    PLOWRIGHT JensenAPT2642179
16GBR    POOLE MaxTPP231860
17ESP    RODRIGUEZ CANO CarlosIGD25241333
18ESP    ROMO OLIVER JavierMOV2767203
19FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
20BEL    STUYVEN JasperSOQ34172697
21ITA    TIBERI AntonioTBV25265665
22BEL    UIJTDEBROEKS CianMOV2386559
23BEL    VAN AERT WoutTVL324551393
24BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
25NED    VAN POPPEL DannyRBH3381316
26GBR    VERNON EthanNSN2636478
27DEN    VINGEGAARD HANSEN JonasTVL30602111
28DEN    WITHEN PHILIPSEN AlbertLTK2077351
29GBR    YATES AdamUAD34122736
30NED    ZIJLAARD MaikelTUD276059
Som: 22052


30/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen