Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   T'Jampens, Ivan
Ploegnaam: Les 30 Grand Crus Classés

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1ESP    AYUSO PESQUERA JuanLTK24405909
2ITA    BRUTTOMESSO AlbertoTBV23249
3ITA    BUSATTO FrancescoAPT2411151
4ESP    CANAL BLANCO CarlosMOV252418
5ITA    CICCONE GiulioLTK322511000
6MEX    DEL TORO ROMERO IsaacUAD234653285
7BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
8AUT    GALL FelixDCT284051454
9FRA    GAUDU DavidGFC3015769
10CAN    GEE-WEST DerekLTK2959588
11NOR    JOHANNESSEN Tobias HallandUXM272011374
12BEL    LAMPAERT YvesSOQ3511120
13ESP    LANDA MEANA MikelSOQ37208219
14BEL    LECERF William JuniorSOQ2417201
15ESP    MAS NICOLAU EnricMOV312781128
16DEN    PEDERSEN MadsLTK31253880
17ITA    PELLIZZARI GiulioRBH233611213
18GBR    PIDCOCK ThomasPQT274661630
19USA    RICCITELLO MatthewDCT2452591
20FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
21BEL    UIJTDEBROEKS CianMOV2386559
22BEL    VAN AERT WoutTVL324551393
23NED    VAN BAARLE DylanSOQ34188136
24NED    VAN DER POEL MathieuAPT313031086
25BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
26BEL    VAN GESTEL DriesSOQ329104
27BEL    VAN GILS MaximRBH27256269
28BEL    VAN HAUTEGEM LeanderTFB23139
29BEL    VERSTRYNGE EmielAPT2483280
30BEL    WIDAR JarnoLOI21458239
Som: 25270
 
Getransfereerde renners:
1FRA   COSNEFROY BenoitUAD311084
2ITA   GANNA FilippoIGD30649
3GER   LIPOWITZ FlorianRBH261027
4GBR   ONLEY OscarIGD24626
5SLO   POGACAR TadejUAD285256


27/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen