Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Ned   Koopmans, Marnix
Ploegnaam: EPO booster voor QR

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1NOR    ABRAHAMSEN JonasUXM3132412
2BEL    BENOOT TiesjDCT3250162
3ITA    BETTIOL AlbertoXAT3324257
4BEL    DE LIE ArnaudLOI2425862
5NED    DEL GROSSO TiborAPT2367329
6BEL    FRETIN MilanCOF25109533
7ITA    GANNA FilippoIGD3072649
8ERI    GIRMAY HAILU BiniamNSN2635695
9FRA    GODON DorianIGD3020904
10NOR    HAGENES Per StrandTVL23110343
11NED    KOOIJ OlavDCT25271771
12FRA    LAPORTE ChristopheTVL34104937
13FRA    MADOUAS ValentinGFC3029172
14AUS    MATTHEWS MichaelJAY3622453
15BEL    MEEUS JordiRBH28581109
16BEL    MERLIER TimSOQ34198900
17ITA    MILAN JonathanLTK2676980
18SLO    MOHORIC MatejTBV32167243
19ITA    MOZZATO LucaTUD2827444
20BEL    PHILIPSEN JasperAPT281581845
21NZL    PITHIE LaurenceRBH241131004
22BEL    STUYVEN JasperSOQ34172697
23BEL    TEUNS DylanCOF3422234
24ITA    TRENTIN MatteoTUD378728
25DEN    VALGREN HUNDAHL MichaelEFE3428309
26BEL    VAN AERT WoutTVL324551393
27NED    VAN BAARLE DylanSOQ34188136
28NED    VAN DER POEL MathieuAPT313031086
29NOR    WAERENSKJOLD SørenUXM2623633
30GBR    WRIGHT FredPQT275377
Som: 19597
 
Getransfereerde renners:
1FRA   COSNEFROY BenoitUAD311084
2NED   VAN DIJKE TimRBH26369
3BEL   VANSEVENANT MauriSOQ27315
4BEL   VERMEERSCH GianniRBH34369
5BEL   WELLENS TimUAD35454


19/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen