Deelnemers Speler: Ned   Ploum, Roy
Ploegnaam: TI-Raleigh

Wedstrijd Score Rang Cumul. Score Cumul. Rang
Fra   GP de Plumelec-Morbihan04142950853
Fra   Paris - Tours 05052950853
Ita   Il Lombardia8461172950842
Ita   Giro del Piemonte143322866242
Ita   Milano - Torino3281922851951
Ita   Tre Valle Varesine1332332819145
Ita   Coppa Bernocchi1303732805845
Fra   Paris - Roubaix 6371072792844
Ger   Sparkassen Münsterland Giro04272729149
Ita   Giro dell'Emilia 3741122729147
Bel   Tour de l'Eurométropole140762691747
Bel   UCI RR World Championships Leuven9321882677753
Fra   GP de Denain - Porte de Hainaut04132584550
Ger   Rund um den Finanzplatz Eschborn - Frankfurt403642584544
Bel   UCI TT World Championships Brugge3332902580541
Bel   Primus Classic Impanis - Van Petegem621692547232
Ita   Coppa Sabatini282212541040
Bel   GP de Wallonie04192538235
Fra   GP de Fourmies / La Voix du Nord 03442538234
Ita   Europees Kampioenschap (Trento)1302602538233
Esp   Vuelta a España, Eindstand15721002525230
Esp   Vuelta a España, Rit 21 : Padron - Santiago de Compostella (TT)85372368040
Bel   Binckbank Tour, Eindstand374542359540
Bel   Binckbank Tour, Rit 7 : Namur - Geraardsbergen04402355830
Esp   Vuelta a España, Rit 20 : Sanxenxo - Castro de Herville981182355829
Bel   Binckbank Tour, Rit 6 : Ottignies Louvain la Neuve - Houffalize24142346028
Esp   Vuelta a España, Rit 19 : Tapia - Monforte de Lemos182792345827
Bel   Binckbank Tour, Rit 5 : Riemst - Bilzen432162344027
Esp   Vuelta a España, Rit 18 : Salas - Altu d'el Gamoniteiru1691072339728
Ned   Binckbank Tour, Rit 4 : Aalter - Ardooie82732322828
Esp   Vuelta a España, Rit 17 : Unquera - Lagos de Covadonga1401632322028
Ned   Binckbank Tour, Rit 3 : Essen - Hoogerheide31712308028
Esp   Vuelta a España, Rit 16 : Laredo - Santa Cruz de Bezana85532307728
Ned   Binckbank Tour, Rit 2 : Lelystad - Lelystad TT03902299231
Ned   Binckbank Tour, Rit 1 : Surhuisterveen - Dokkum03472299230
Fra   Bretagne Classic - Ouest France1981302299229
Esp   Vuelta a España, Rit 15 : Navalmoral de la Mata - El Barraco213382279431
Esp   Vuelta a España, Rit 14 : Don Benito - Pico Villuercas04662277331
Bel   Brussels Cycling Classic1821502277328
Esp   Vuelta a España, Rit 13 : Belmez - Villanueva de la Serena12812259129
Esp   Vuelta a España, Rit 12 : Jaen - Cordoba321052259029
Esp   Vuelta a España, Rit 11 : Antequera - Valdepeña de Jean1521032255830
Esp   Vuelta a España, Rit 10 : Roquetas de Mar - Rincon de la Victoria03302240629
Esp   Vuelta a España, Rit 9 : Puerto Lumbreras - Alto de Velefique1021182240629
Esp   Vuelta a España, Rit 8 : Santa Pola - La Manga del Mar Menor93942230430
Esp   Vuelta a España, Rit 7 : Gandia - Balcon de Alicante233732221132
Esp   Vuelta a España, Rit 6 : Requena - Alto la Montaña de Cuellera832042218831
Esp   Vuelta a España, Rit 5 : Taracon - Albacete402182210532
Esp   Vuelta a España, Rit 4 : El Burgo de Osma - Molna de Aragon80872206533
Esp   Vuelta a España, Rit 3 : Santo Domingo de Silos - Pico Blanco27862198534
Pol   Tour de Pologne, Eindstand306652195834
Pol   Tour de Pologne, Rit 7 : Zabrze - Krakow02742165246
Esp   Vuelta a España, Rit 2 : Caleruega - Burgos831702165246
Esp   Vuelta a España, Rit 1 : Burgos - Burgos (TT)901742156948
Pol   Tour de Pologne, Rit 6 : Katowice - Katowice (TT)32942147948
Pol   Tour de Pologne, Rit 5 : Chocholow - Bielsko Biala181272144748
Pol   Tour de Pologne, Rit 4 : Tarnow - Bukovina Resort48412142949
Pol   Tour de Pologne, Rit 3 : Sanok - Rzeszow101322138150
Pol   Tour de Pologne, Rit 2 : Zamosc - Przemysl47412137150
Pol   Tour de Pologne, Rit 1 : Lublin - Chelm02462132455
Esp   Clasica San Sebastian1761052132455
Jpn   Olympische tijdrit Tokyo4153762114854
Jpn   Olympische wegrit Tokyo1528292073342
Fra   Tour de France, Eindstand18391271920552
Fra   Tour de France, Rit 21 : Chatou - Parijs851981736651
Fra   Tour de France, Rit 20 : Libourne - St Emilion (TT)1032231728150
Fra   Tour de France, Rit 19 : Mourenx - Libourne203171717850
Fra   Tour de France, Rit 18 : Pau - Luz Ardiden1422241715847
Fra   Tour de France, Rit 17 : Muret - St Lary Soulan175721701649
Fra   Tour de France, Rit 16 : Pas de la Case - St Gaudens571681684150
Fra   Tour de France, Rit 15 : Céret - Andorra502031678452
Fra   Tour de France, Rit 14 : Carcassonne - Quillan15191673448
Fra   Tour de France, Rit 13 : Nîmes - Carcassonne203491658358
Fra   Tour de France, Rit 12 : St Paul Trois Ch$ateaux - Nîmes222291656355
Fra   Tour de France, Rit 11 : Sorgues - Malaucène187791654153
Fra   Tour de France, Rit 10 : Albertville - Valences881761635455
Fra   Tour de France, Rit 9 : Albertville - Tignes362781626654
Fra   Tour de France, Rit 8 : Oyonnax - Le Grand Bornand140841623052
Fra   Tour de France, Rit 7 : Vierzon - Le Creusot482231609060
Fra   Tour de France, Rit 6 : Tours - Chateauroux402381604257
Fra   Tour de France, Rit 5 : Changé - Laval (TT)1402201600255
Fra   Tour de France, Rit 4 : Redon - Fougères601611586257
Fra   Tour de France, Rit 3 : Lorient - Pontivy352421580258
Fra   Tour de France, Rit 2 : Perros-Guirec - Mûr de Bretagne2031351576758
Fra   Tour de France, Rit 1 : Brest - Landerneau1861561556462
Col   Campeonato nacionale Colombia03441537861
Slo   National Championship Slovenia543001537861
Ita   Campionato nazionale Italia04381532461
Bel   Nationaal Kampioenschap België2123321532458
Fra   Championnat national France52811511257
Ned   Nationaal kampioenschap Nederland03731510756
Ger   National Meisterschaft Deutschland1401641510755
Esp   Campeonato nacionale España71451496756
Den   Nationalt Mesterskab Danmark35161496056
Sui   Tour de Suisse, Eindstand3361921492560
Sui   Tour de Suisse, Andermatt- Andermatt281661458965
Sui   Tour de Suisse, Disentis Sedrun - Andermatt (TT)283151456168
Sui   Tour de Suisse, Fiesch - Disentis Sedrun04051453368
Sui   Tour de Suisse, Gstaad - Leukerbad232861453367
Sui   Tour de Suisse, St Urban - Gstaad111081451064
Sui   Tour de Suisse, Lachen - Pfaffnau89311449967
Sui   Tour de Suisse, Neuhausen am Rheinfeld - Lachen81251441071
Sui   Tour de Suisse, Frauenfeld - Frauenfeld (TT)52801432977
Fra   Critérium du Dauphiné, Eindstand3422831432477
Fra   Critérium du Dauphiné, La Léchère les Bains - Les Gets81841398256
Bel   Dwars door het Hageland03851397456
Fra   Critérium du Dauphiné, St Martin le Vinoux - La Plagne23201397454
Fra   Critérium du Dauphiné, Loriol sur Drôme - Le Sappey en Chartreuse04821397253
Fra   Critérium du Dauphiné, St Chamond - St Vallier452201397251
Fra   Critérium du Dauphiné, Firminy - Roche la Molière (TT)282061392751
Fra   Critérium du Dauphiné, Langeac - St Haon le Vieux04281389953
Fra   Critérium du Dauphiné, Brioude - Saugues04221389952
Ita   Giro d'Italia, Eindstand15472031389948
Ita   Giro d'Italia, Rit 21 : Senago - Milaan (TT)102661235241
Fra   Critérium du Dauphiné, Issoire - Issoire04211234240
Ita   Giro d'Italia, Rit 20 : Verbania - Valle Spluga Alpe Motta832681234240
Ita   Giro d'Italia, Rit 19 : Abbiategrasso - Alpe di Mera1631641225940
Ita   Giro d'Italia, Rit 18 : Rovereto - Stradella183241209641
Ita   Giro d'Italia, Rit 17 : Canazei - Sega di Ala882351207841
Ita   Giro d'Italia, Rit 16 : Sacile - Cortina d'Ampezzo1103051199043
Ita   Giro d'Italia, Rit 15 : Grado - Gorizia232041188042
Ita   Giro d'Italia, Rit 14 : Cittadella - Monte Zoncolan502011185742
Ita   Giro d'Italia, Rit 13: Ravenna - Verona113681180743
Ita   Giro d'Italia, Rit 12 : Siena - Bagno di Romagna20831169447
Ita   Giro d'Italia, Rit 11 : Perugia - Montalcino183021167447
Ita   Giro d'Italia, Rit 10 : L'Aquila - Foligno882221165647
Fra   Tro Bro Léon04121156850
Ita   Giro d'Italia, Rit 9 : Castel di Sangro - Campo Felice1292941156848
Ita   Giro d'Italia, Rit 8 : Foggia - Guardia Sanframondi12471143946
Ita   Giro d'Italia, Rit 7 : Notaresco - Termoli703181143846
Ita   Giro d'Italia, Rit 6 : Grotte di Frassasi - Ascoli582881136848
Ita   Giro d'Italia, Rit 5 : Modena - Catollica125711131047
Ita   Giro d'Italia, Rit 4 : Piacenza - Sestola03461118558
Ita   Giro d'Italia, Rit 3 : Biella - Canale252741118558
Ita   Giro d'Italia, Rit 2 : Stupingi - Novara511631116059
Ita   Giro d'Italia, Rit 1 : Turijn - Turijn (TT)202391110964
Sui   Tour de Romandie, Eindstand2842731108961
Sui   Tour de Romandie, Rit 6 : Fribourg - Fribourg (TT)22851080548
Sui   Tour de Romandie, Rit 5 : Sion - Thyon581391080346
Sui   Tour de Romandie, Rit 4 : Estavayer - Estavayer181731074545
Sui   Tour de Romandie, Rit 3 : La Neuville - Saint Imier182011072748
Sui   Tour de Romandie, Rit 2 : Aigle - Martigny451161070948
Sui   Tour de Romandie, Rit 1 : Oron (TT)13211066450
Bel   Liège - Bastogne - Liège 108271066348
Bel   La Flèche Wallonne 71470958173
Ned   Amstel Gold Race 74417886786
Bel   Brabantse Pijl2262018123110
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Eindstand6582187897110
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 6 : Ondarrea - Arrate621687239110
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 5 : Hondarribia - Ondarroa3567177116
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 4 : Gasteiz - Hondarribia42347142124
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 3 : Amurrio - Laudio/Ermualde603287100138
Bel   Grote Scheldeprijs Schoten342877040129
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 2 : Zalla - Sestao283137006123
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 1 : Bilbao - Bilbao (TT)73886978122
Bel   Ronde van Vlaanderen4952636971108
ESP   GP Miguel Indurain17077647693
Bel   Dwars door Vlaanderen 983786306111
Bel   Gent - Wevelgem in Flanders Fields473120620894
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Eindstand515425735118
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 7 : Barcelona - Barcelona31765220200
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 6 : Tarragona - Mataro4645217198
Bel   GP E3 Binckbank - Harelbeke2394475171216
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 5 : La Pobla de Segur - Manresa10854932169
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 4 : Ripoll - Port Ainé182044922171
Bel   Eendaagse Brugge - De Panne783304904166
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 3 : Castelldefels - Vallter 2000471014826140
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 2 : Banyoles (TT)38294779150
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 1 : Calella - Calella02184741162
Ita   Milano - Sanremo 7601744741162
Bel   Bredene Koksijde Classic04413981200
Bel   Danilith Nokere Koerse03353981174
Ita   Tirreno - Adriatico, Eindstand8991203981172
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 7 : San Benedetto del Tronto (TT)572303082201
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 6 : Castelraimondo - Lido di Ferno111303025200
Fra   Paris - Nice, Eindstand2173133014200
Fra   Paris - Nice, Rit 8 : Nice - Nice03632797164
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 5 : Castellato - Castelfidardo1091222797157
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 4 : Terni - Prati di Tivo105312688159
Fra   Paris - Nice, Rit 7 : Nice - Valdeblore la Colmiane54132583170
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 3 : Monticiano - Gualdo Tadino1001052578153
Fra   Paris - Nice, Rit 6 : Brignoles - Biot183712478152
Fra   Paris - Nice, Rit 5 : Vienne - Bollène54562460140
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 2 : Camaiore - Chiusdino115262455129
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 1 : Lido di Camaiore - Lido di Camaiore841492340131
Fra   Paris - Nice, Rit 4 : Chalons sur Saône - Chiroubles74532256136
Fra   Paris - Nice, Rit 3 : Gien - Gien (TT)103112249104
Fra   Paris - Nice, Rit 2 : Oinville sur Montcient - Amilly292722239101
Fra   Paris - Nice, Rit 1 : Saint Cyr L'école - Saint Cyr L'école04632210100
Ita   GP Industria & Artigianato78242221085
Ita   Strade Bianche62092213260
Ita   Trofeo Laigueglia135224151272
Bel   Kuurne - Brussel - Kuurne 52487137762
Fra   Royal Bernard Drome Classic203213259
Fra   Faun-Ardèche Classic20443112258
Bel   Omloop Het Nieuwsblad17520918103
UAE   UAE Tour, Eindstand5345590140
UAE   UAE Tour, Rit 7 : Yas Mall - Abu Dhabi Breakwater30231367109
UAE   UAE Tour, Rit 6 : Deira Island - Palm Jumeirah23259337120
UAE   UAE Tour, Rit 5 : Fujairah Marine Club - Jebel Jais43129314110
UAE   UAE Tour, Rit 4 : Al Marjan Island - Al Marjan Island23218271117
UAE   UAE Tour, Rit 3 : Strata Manufactoring - Jebel Hafeet59213248114
UAE   UAE Tour, Rit 2 : Al Hudayirat Island - Al Hudayirat Island18245189123
UAE   UAE Tour, Rit 1 : Al Yash - Al Mirfa41245171120
Esp   Clasica de Almeria130115130124
Aus   National Championship Australia03230323


24/10/2021 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen