Deelnemers Speler: Bel   Snelders, Tom
Ploegnaam: Rendiers Creek

Wedstrijd Score Rang Cumul. Score Cumul. Rang
Fra   Paris - Tours 043917473553
Ita   Il Lombardia52050217473547
Ita   Giro del Piemonte2818616953550
Ita   Tre Valle Varesine10654916925550
Ita   Coppa Bernocchi59516819549
Slo   Europees Kampioenschap (Ljubljana)2983516814549
Ita   Giro dell'Emilia 8352316516558
Ger   Sparkassen Münsterland Giro056616433557
Can   UCI RR World Championships Montreal34954716433554
Can   UCI TT World Championships Montreal840116084548
Bel   Flandrien 0.0 Classic054615244576
Bel   GP de Wallonie049215244574
Can   GP de Montreal22845915244573
Esp   Vuelta a España, Eindstand57651615016572
Esp   Vuelta a España, Stage 21 : Granada - Granada542314440570
Fra   GP de Fourmies / La Voix du Nord 028914435570
Esp   Vuelta a España, Stage 20 : La Calahorra - Collado del Aguacil053714435570
Can   GP de Quebec26135314435567
Esp   Vuelta a España, Stage 19 : Velez Malaga - Penas Blancas051414174569
Esp   Vuelta a España, Stage 18 : El Puerto de san Marina - Jerez de la F149114174568
Ita   Coppa Sabatini043614025574
Esp   Vuelta a España, Stage 17 : Dos Hermanas - Sevilla053014025572
Esp   Vuelta a España, Stage 16 : Cortegana - Palos de la Frontera750614025569
Esp   Vuelta a España, Stage 15 : Palma del Rio - Cordoba7225314018569
Ita   GP Larciano055113946569
Esp   Vuelta a España, Stage 14 : Jaen - Sierra de la Pandera057313946565
Esp   Vuelta a España, Stage 13 : Almunecar - Loja7741113946565
Esp   Vuelta a España, Stage 12 : Velar - Calar Alto358213869565
Esp   Vuelta a España, Stage 11 : Cartagena - Lorca1049613866565
Esp   Vuelta a España, Stage 10 : Alcaraz - Elche de la Sierra2036213856564
Esp   Vuelta a España, Stage 9 : Villajoyosa - Alto de Aitana3249313836564
Fra   Bretagne Classic - Ouest France1555613804561
Esp   Vuelta a España, Stage 8 : Pucol - Xeraco057613789560
Esp   Vuelta a España, Stage 7 : Vall d'Alba - Aramon Vadelinares4327213789557
Esp   Vuelta a España, Stage 6 : Alcossebre - Castellon9451113746558
Esp   Vuelta a España, Stage 5 : Falset - Roquetes1935313652557
Esp   Vuelta a España, Stage 4 : Andorra la Vella - Andorra la Vella9554713633556
Esp   Vuelta a España, Stage 2 : Monaco - Manosque4853013538556
Bel   Renewi Tour, Eindstand11044013490555
Bel   Renewi Tour, Stage 5 : Leuven - Leuven030113380555
Esp   Vuelta a España, Stage 1 : Monaco (TT)173113380553
Bel   Renewi Tour, Stage 4 : Riemst - Bilzen049913207557
Bel   Renewi Tour, Stage 3 : Celles - Geraardsbergen046913207555
Bel   Renewi Tour, Stage 2 : Blankenberge - Ardooie031613207555
Ned   Renewi Tour, Stage 1 : Diest - Diest058313207555
Ger   Adac Cyclassics - Hamburg 069213207554
Pol   Tour de Pologne, Eindstand16527413207549
Pol   Tour de Pologne, Stage 7 : Wieliczka - Wieliczka TT1324513042551
Pol   Tour de Pologne, Stage 6 : Bukovina - Bukovina Tatrzanska035413029551
Pol   Tour de Pologne, Stage 5 : Opole - Kocierz Resort037513029551
Pol   Tour de Pologne, Stage 4 : Zagan - Karpacz036113029551
Pol   Tour de Pologne, Stage 3 : Gorzow Wielkopolski - Zielona Gora019613029551
Pol   Tour de Pologne, Stage 2 : Miedzyzdroje - Szczecin024113029551
Pol   Tour de Pologne, Stage 1 : Gdynia - Koszalin023713029550
Esp   Clasica San Sebastian23021813029550
Fra   Tour de France, Eindstand147642712799553
Fra   Tour de France, Stage 21 : Thoiry - Paris Champs Elysées057711323570
Fra   Tour de France, Stage 20 : Le Bourg d'Oisans - Alpe d'Huez5644911323563
Fra   Tour de France, Stage 19 : Gap - Alpe d'Huez1560511267561
Fra   Tour de France, Stage 18 : Voiron - Orcières Merlette3742611252560
Fra   Tour de France, Stage 17 : Chambéry - Voiron064911215558
Fra   Tour de France, Stage 16 : Evian les Bains - Thonon les Bains (TT)15919411215557
Fra   Tour de France, Stage 15 : Champagnole - Plateau de Solaison12829611056560
Fra   Tour de France, Stage 14 : Mulhouse - Le Markstein9154910928565
Fra   Tour de France, Stage 13 : Dole - Belfort1160510837565
Fra   Tour de France, Stage 12 : Nevers - Chalons sur Saône066710826563
Fra   Tour de France, Stage 11 : Vichy - Nevers065110826557
Fra   Tour de France, Stage 10 : Aurillac - Le Lioran14045310826554
Fra   Tour de France, Stage 9 : Malemort - Ussel1562110686558
Fra   Tour de France, Stage 8 : Périguex - Le Bergerac066410671553
Fra   Tour de France, Stage 7 : Hagetmau - Bordeaux065410671548
Fra   Tour de France, Stage 6 : Pau - Gavarnie Gèdre10852110671547
Fra   Tour de France, Stage 5 : Lannemezan - Pau057910563545
Fra   Tour de France, Stage 4 - Carcassonne - Foix1115010563545
Fra   Tour de France, Stage 3 : Granollers - Les Angles8459910552546
Fra   Tour de France, Stage 2 : Tarragone - Barcelona9742910468542
Fra   Tour de France, Stage 1 : Barcelona - Barcelona (TTT)148210371542
Slo   National Championship Slovenia404410223547
Gbr   National Championship Great-Britain035810183549
Bel   Nationaal Kampioenschap België034410183549
Fra   Championnat national France062410183549
Den   Nationalt Mesterskab Danmark031610183544
Esp   Campeonato nacionale España028110183543
Ned   Nationaal kampioenschap Nederland049710183543
Ita   Campionato nazionale Italia547010183542
USA   Nationaal kampioenschap USA025710178537
Sui   Tour de Suisse, Eindstand4807210178537
Sui   Tour de Suisse, Stage 5 : Villars sur Ollon - Villars sur Ollon552129698552
Sui   Tour de Suisse, Stage 4 : Aarburg - Aarburg (TT)562019643555
Sui   Tour de Suisse, Stage 3 : Bad Ragaz - Bad Ragaz112359587554
Sui   Tour de Suisse, Stage 2 : Locarno - Locarno122949576554
Sui   Tour de Suisse, Stage 1 : Sondrio - Sondrio66639564554
Fra   Tour Auvergne - Rhône Alpes, Eindstand3251799498557
Fra   Tour Auvergne - Rhône Alpes, Stage 8 : Beaufort - Brison282969173570
Den   Copenhagen Sprint06759145575
Fra   Tour Auvergne - Rhône Alpes, Stage 7 : La Bridoire - Grand Colombier401769145562
Fra   Tour Auvergne - Rhône Alpes, Stage 6 : Saint Vulbas - Crest Voland04559105564
Fra   Tour Auvergne - Rhône Alpes, Stage 5 : Saint Chamond - Villars les Dombes03769105564
Bel   Circuit Franco-Belge04199105562
Fra   Tour Auvergne - Rhône Alpes, Stage 4 : Le Puy en Velay - Montrond les Bains04939105561
Fra   Tour Auvergne - Rhône Alpes, Stage 3 : Perreux - Perreux (TT)42189105559
Fra   Tour Auvergne - Rhône Alpes, Stage 2 : St Martin le Vinoux - Le Puy en Velay02549063560
Bel   Brussels Cycling Classic04419063560
Fra   Tour Auvergne - Rhône Alpes, Stage 1 : Vizille- Saint Ismier21309063558
Ita   Giro d'Italia, Eindstand10913649061558
Ita   Giro d'Italia, Stage 21 : Roma - Roma05817970581
Ita   Giro d'Italia, Stage 20 : Gemona dell Friuli - Piancavallo1133907970577
Ita   Giro d'Italia, Stage 19 : Feltre - Piani di Pezze681097857582
Ita   Giro d'Italia, Stage 18 : Fai della Paganella - Pieve di Soligio185437789586
Ita   Giro d'Italia, Stage 17 : Cassano d'Adda - Andalo183267771586
Ita   Giro d'Italia, Stage 16 : Bellinzona - Cari1133877753585
Ita   Giro d'Italia, Stage 15 : Voghera - Milano183477640589
Ita   Giro d'Italia, Stage 14 : Aosta - Pila955267622589
Ita   Giro d'Italia, Stage 13 : Alessandria - Verbania04607527590
Ita   Giro d'Italia, Stage 12 : Imperia - Novi Ligure70487527590
Ita   Giro d'Italia, Stage 11 : Porcari - Chiavari04757457592
Ita   Giro d'Italia, Stage 10 : Viareggio - Massa TT14727457591
Fra   Classique Dunkerque03447310595
Ita   Giro d'Italia, Stage 9 : Cervia - Corno alle Scale923617310594
Ita   Giro d'Italia, Stage 8 : Chieti - Fermio101097218598
Ita   Giro d'Italia, Stage 7 : Formia - Blockhaus745407208598
Ita   Giro d'Italia, Stage 6 : Paestum - Napoli74397134599
Ita   Giro d'Italia, Stage 5 : Praia a Mara - Potenza15517127598
Ita   Giro d'Italia, Stage 4 : Catanzaro - Cosenza06507112598
Fra   Tro Bro Léon05937112598
Ita   Giro d'Italia, Stage 3 : Plovdiv - Sofia05947112596
Ita   Giro d'Italia, Stage 2 : Burgas - Veliko Tarnovo06097112595
Fra   GP de Plumelec-Morbihan05757112594
Ita   Giro d'Italia, Stage 1 : Nessebar - Burgas05917112592
Sui   Tour de Romandie, Eindstand3652897112585
Sui   Tour de Romandie, Stage 6 : Lucens - Leysin462356747588
Sui   Tour de Romandie, Stage 5 : Broc - Charmey284426701591
Sui   Tour de Romandie, Stage 4 : Orbe - Orbe06086673592
Ger   Rund um den Finanzplatz Eschborn - Frankfurt55896673590
Sui   Tour de Romandie, Stage 3 : Rue - Vucherens06036668589
Sui   Tour de Romandie, Stage 2 : Martigny - Martigny304646668587
Sui   Tour de Romandie, Stage 1 : Villars sur Glane (TT)39196638589
Bel   Liège - Bastogne - Liège 2296306599592
Bel   La Flèche Wallonne 3573636370575
Ned   Amstel Gold Race 816066013584
Bel   Brabantse Pijl06045932569
Fra   Paris - Roubaix 2506135932567
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Eindstand4241085682527
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Stage 6 : Goizper Antzuola - Bergara02805258555
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Stage 5 : Eibar - Eibar67415258554
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Stage 4 : Galdakao - Galdakao112155191558
Bel   Grote Scheldeprijs Schoten341235180560
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Stage 3 : Basauri - Basauri181025146560
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Stage 2 : Pamplona - Cuevas de Mendukilo601045128561
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Stage 1 : Bilbao - Bilbao (TT)61265068564
Bel   Ronde van Vlaanderen996735007566
ESP   GP Miguel Indurain06384908499
Bel   Dwars door Vlaanderen 381134908492
Bel   Gent - Wevelgem in Flanders Fields1624694527520
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Eindstand2254944365510
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Stage 7 : Barcelona - Barcelona02784140508
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Stage 6 : Berga - Queralt452794140507
Bel   GP E3 Saxo Bank - Harelbeke726664095511
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Stage 5 : La Seu D'Urgell - La Molina452564023482
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Stage 4 : Mataro - Vallter02943978482
Bel   Great Sprint Classic55303978481
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Stage 3 : Costa Daurada - Costa Daurada02723973463
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Stage 2 : Figueres - Banyoles02013973463
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Stage 1 : Sant Feliu de Guixois - Sant Feliu de Gu03943973463
Ita   Milano - Sanremo 2075723973462
Bel   Bredene - Koksijde03353766427
Fra   GP de Denain - Porte de Hainaut05423766422
Bel   Danilith Nokere Koerse782813766409
Ita   Milano - Torino862013688410
Fra   Paris - Nice, Eindstand3432023602420
Fra   Paris - Nice, Stage 8 : Nice - Nice281443259443
Ita   Tirreno - Adriatico, Eindstand3813413231446
Ita   Tirreno - Adriatico, Stage 7 : Civitanova Marche - San Benedetto del Tr04452850470
Ita   Tirreno - Adriatico, Stage 6 : San Severino Marche - Camerino184732850464
Fra   Paris - Nice, Stage 7 : Nice - Auron114242832463
Fra   Paris - Nice, Stage 6 : Barbentane - Apt112372821459
Ita   Tirreno - Adriatico, Stage 5 : Marotto Mondolfo - Mombarocio204132810458
Fra   Paris - Nice, Stage 5 : Cormoranche sur Saône - Colombier le Vie562232790458
Ita   Tirreno - Adriatico, Stage 4 : Tagliacozzo - Martinsicuro56042734462
Fra   Paris - Nice, Stage 4 : Bourges - Uchon563342729450
Ita   Tirreno - Adriatico, Stage 3 : Cortona - Magliano de Marsi06652673452
Fra   Paris - Nice, Stage 3 : Conse Cours sur Loire - Pouilly sur Loir5932673447
Ita   Tirreno - Adriatico, Stage 2 : Camaiore - San Gimignano06682614458
Fra   Paris - Nice, Stage 2 : Epone - Montargis05322614442
Ita   Tirreno - Adriatico, Stage 1 : Lido de Camaiore - Lido de Camaiore (TT)8712614434
Fra   Paris - Nice, Stage 1 : Achères - Carrières sous Poissy03582527457
Ita   Strade Bianche3174302527453
Ita   Trofeo Laigueglia664732210453
Bel   Kuurne - Brussel - Kuurne 1354742144428
Fra   Royal Bernard Drome Classic05092009414
Fra   Faun-Ardèche Classic1303212009393
Bel   Omloop Het Nieuwsblad886031879395
UAE   UAE Tour, Eindstand6123231791369
UAE   UAE Tour, Stage 7 : Abu Dhabi - Abu Dhabi103291179406
UAE   UAE Tour, Stage 6 : Al Ain - Jebel Hafeet384421169397
UAE   UAE Tour, Stage 5 : Dubai - Hamdan142681131379
UAE   UAE Tour, Stage 4 : Fujairah - Fujairah392651117368
UAE   UAE Tour, Stage 3 : Umm Al Quwain - Jebel Mobrah743401078383
UAE   UAE Tour, Stage 2 : Al Hudayrirat - Al Hudayrirat (TT)12011004379
UAE   UAE Tour, Stage 1 : Madinet Zayed - Liwa22435884454
Esp   Clasica de Almeria0327862418
Por   Figueira Champions Classic63302862385
Oma   Muscat Classic66181799374
Aus   Cadel Evans Great Ocean Road Race147537733413
Aus   Tour Down Under, General classification285483586365
Aus   Tour Down Under, Stage 6 : Stirling - Stirling47331301112
Aus   Tour Down Under, Stage 5 : Brighton - Willunga Hill584225493
Aus   Tour Down Under, Stage 4 : Adelaide - Nairne11358196145
Aus   Tour Down Under, Stage 3 : Norwood - Uraidla5639218563
Aus   Tour Down Under, Stage 2 : Tanunda - Tanunda3335912936
Aus   Tour Down Under, Stage 1 : Adelaide TT969969
Start Seizoen 202601080108


12/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen