Deelnemers Speler: Ned   Zwijnenburg, Jorrit
Ploegnaam: JZ-team

Wedstrijd Score Rang Cumul. Score Cumul. Rang
Fra   GP de Plumelec-Morbihan661714629517
Fra   Paris - Tours 1929214563516
Ita   Il Lombardia052714371516
Ita   Giro del Piemonte191114371515
Ita   Milano - Torino052414180515
Ita   Tre Valle Varesine051114180515
Ita   Coppa Bernocchi7244714180515
Fra   Paris - Roubaix 45533614108515
Ger   Sparkassen Münsterland Giro1581213653515
Ita   Giro dell'Emilia 051713495516
Bel   Tour de l'Eurométropole2481713495516
Bel   UCI RR World Championships Leuven26850613247515
Fra   GP de Denain - Porte de Hainaut2342012979516
Ger   Rund um den Finanzplatz Eschborn - Frankfurt3682712745515
Bel   UCI TT World Championships Brugge052612377516
Bel   Primus Classic Impanis - Van Petegem1164812377516
Ita   Coppa Sabatini8311512261516
Bel   GP de Wallonie031712178516
Fra   GP de Fourmies / La Voix du Nord 347312178515
Ita   Europees Kampioenschap (Trento)14021611831516
Esp   Vuelta a España, Eindstand9050611691516
Esp   Vuelta a España, Rit 21 : Padron - Santiago de Compostella (TT)050811601515
Bel   Binckbank Tour, Eindstand23520011601515
Bel   Binckbank Tour, Rit 7 : Namur - Geraardsbergen2214211366516
Esp   Vuelta a España, Rit 20 : Sanxenxo - Castro de Herville049811344516
Bel   Binckbank Tour, Rit 6 : Ottignies Louvain la Neuve - Houffalize4511511344516
Esp   Vuelta a España, Rit 19 : Tapia - Monforte de Lemos247611299516
Bel   Binckbank Tour, Rit 5 : Riemst - Bilzen682611297516
Esp   Vuelta a España, Rit 18 : Salas - Altu d'el Gamoniteiru050711229516
Ned   Binckbank Tour, Rit 4 : Aalter - Ardooie671811229516
Esp   Vuelta a España, Rit 17 : Unquera - Lagos de Covadonga050711162516
Ned   Binckbank Tour, Rit 3 : Essen - Hoogerheide33911162516
Esp   Vuelta a España, Rit 16 : Laredo - Santa Cruz de Bezana1181611159516
Ned   Binckbank Tour, Rit 2 : Lelystad - Lelystad TT024611041516
Ned   Binckbank Tour, Rit 1 : Surhuisterveen - Dokkum711311041516
Fra   Bretagne Classic - Ouest France12745710970516
Esp   Vuelta a España, Rit 15 : Navalmoral de la Mata - El Barraco047210843516
Esp   Vuelta a España, Rit 14 : Don Benito - Pico Villuercas040810843516
Bel   Brussels Cycling Classic6445110843516
Esp   Vuelta a España, Rit 13 : Belmez - Villanueva de la Serena408610779516
Esp   Vuelta a España, Rit 12 : Jaen - Cordoba403710739516
Esp   Vuelta a España, Rit 11 : Antequera - Valdepeña de Jean050910699516
Esp   Vuelta a España, Rit 10 : Roquetas de Mar - Rincon de la Victoria013710699516
Esp   Vuelta a España, Rit 9 : Puerto Lumbreras - Alto de Velefique050710699516
Esp   Vuelta a España, Rit 8 : Santa Pola - La Manga del Mar Menor1085110699516
Esp   Vuelta a España, Rit 7 : Gandia - Balcon de Alicante049810591517
Esp   Vuelta a España, Rit 6 : Requena - Alto la Montaña de Cuellera750010591517
Esp   Vuelta a España, Rit 5 : Taracon - Albacete1331110584517
Esp   Vuelta a España, Rit 4 : El Burgo de Osma - Molna de Aragon1251810451517
Esp   Vuelta a España, Rit 3 : Santo Domingo de Silos - Pico Blanco050410326517
Pol   Tour de Pologne, Eindstand2535710326517
Pol   Tour de Pologne, Rit 7 : Zabrze - Krakow34110301517
Esp   Vuelta a España, Rit 2 : Caleruega - Burgos167510298517
Esp   Vuelta a España, Rit 1 : Burgos - Burgos (TT)4246210131517
Pol   Tour de Pologne, Rit 6 : Katowice - Katowice (TT)022910089517
Pol   Tour de Pologne, Rit 5 : Chocholow - Bielsko Biala222610089517
Pol   Tour de Pologne, Rit 4 : Tarnow - Bukovina Resort1421610087517
Pol   Tour de Pologne, Rit 3 : Sanok - Rzeszow372410073517
Pol   Tour de Pologne, Rit 2 : Zamosc - Przemysl027610036517
Pol   Tour de Pologne, Rit 1 : Lublin - Chelm181710036517
Esp   Clasica San Sebastian052310018517
Jpn   Olympische tijdrit Tokyo8251510018517
Jpn   Olympische wegrit Tokyo2405199936517
Fra   Tour de France, Eindstand2175259696515
Fra   Tour de France, Rit 21 : Chatou - Parijs170159479514
Fra   Tour de France, Rit 20 : Libourne - St Emilion (TT)804519309515
Fra   Tour de France, Rit 19 : Mourenx - Libourne05229229515
Fra   Tour de France, Rit 18 : Pau - Luz Ardiden05169229515
Fra   Tour de France, Rit 17 : Muret - St Lary Soulan05199229514
Fra   Tour de France, Rit 16 : Pas de la Case - St Gaudens85649229514
Fra   Tour de France, Rit 15 : Céret - Andorra05129144514
Fra   Tour de France, Rit 14 : Carcassonne - Quillan05159144514
Fra   Tour de France, Rit 13 : Nîmes - Carcassonne115349144514
Fra   Tour de France, Rit 12 : St Paul Trois Ch$ateaux - Nîmes05249029514
Fra   Tour de France, Rit 11 : Sorgues - Malaucène804789029514
Fra   Tour de France, Rit 10 : Albertville - Valences209118949514
Fra   Tour de France, Rit 9 : Albertville - Tignes353788740515
Fra   Tour de France, Rit 8 : Oyonnax - Le Grand Bornand05188705515
Fra   Tour de France, Rit 7 : Vierzon - Le Creusot481858705515
Fra   Tour de France, Rit 6 : Tours - Chateauroux24048657515
Fra   Tour de France, Rit 5 : Changé - Laval (TT)604988417517
Fra   Tour de France, Rit 4 : Redon - Fougères238108357517
Fra   Tour de France, Rit 3 : Lorient - Pontivy23368119517
Fra   Tour de France, Rit 2 : Perros-Guirec - Mûr de Bretagne1004497886517
Fra   Tour de France, Rit 1 : Brest - Landerneau504937786517
Col   Campeonato nacionale Colombia0227736517
Slo   National Championship Slovenia04757736517
Ita   Campionato nazionale Italia153027736517
Bel   Nationaal Kampioenschap België1883987721517
Fra   Championnat national France03707533517
Ned   Nationaal kampioenschap Nederland10257533517
Ger   National Meisterschaft Deutschland04697523517
Esp   Campeonato nacionale España01907523517
Den   Nationalt Mesterskab Danmark0557523517
Sui   Tour de Suisse, Eindstand105117523517
Sui   Tour de Suisse, Andermatt- Andermatt03257513516
Sui   Tour de Suisse, Disentis Sedrun - Andermatt (TT)04627513516
Sui   Tour de Suisse, Fiesch - Disentis Sedrun01667513516
Sui   Tour de Suisse, Gstaad - Leukerbad05097513516
Sui   Tour de Suisse, St Urban - Gstaad14157513516
Sui   Tour de Suisse, Lachen - Pfaffnau661387499516
Sui   Tour de Suisse, Neuhausen am Rheinfeld - Lachen451657433516
Sui   Tour de Suisse, Frauenfeld - Frauenfeld (TT)04557388516
Fra   Critérium du Dauphiné, Eindstand05267388516
Fra   Critérium du Dauphiné, La Léchère les Bains - Les Gets04507388516
Bel   Dwars door het Hageland28757388516
Fra   Critérium du Dauphiné, St Martin le Vinoux - La Plagne03997360516
Fra   Critérium du Dauphiné, Loriol sur Drôme - Le Sappey en Chartreuse03867360516
Fra   Critérium du Dauphiné, St Chamond - St Vallier03957360516
Fra   Critérium du Dauphiné, Firminy - Roche la Molière (TT)03757360516
Fra   Critérium du Dauphiné, Langeac - St Haon le Vieux32907360516
Fra   Critérium du Dauphiné, Brioude - Saugues02647357516
Ita   Giro d'Italia, Eindstand1215087357516
Ita   Giro d'Italia, Rit 21 : Senago - Milaan (TT)03617236511
Fra   Critérium du Dauphiné, Issoire - Issoire18567236511
Ita   Giro d'Italia, Rit 20 : Verbania - Valle Spluga Alpe Motta05107218511
Ita   Giro d'Italia, Rit 19 : Abbiategrasso - Alpe di Mera05097218511
Ita   Giro d'Italia, Rit 18 : Rovereto - Stradella40587218510
Ita   Giro d'Italia, Rit 17 : Canazei - Sega di Ala05097178510
Ita   Giro d'Italia, Rit 16 : Sacile - Cortina d'Ampezzo05097178510
Ita   Giro d'Italia, Rit 15 : Grado - Gorizia174787178509
Ita   Giro d'Italia, Rit 14 : Cittadella - Monte Zoncolan05097161509
Ita   Giro d'Italia, Rit 13: Ravenna - Verona13137161509
Ita   Giro d'Italia, Rit 12 : Siena - Bagno di Romagna70147030509
Ita   Giro d'Italia, Rit 11 : Perugia - Montalcino04876960509
Ita   Giro d'Italia, Rit 10 : L'Aquila - Foligno14626960509
Fra   Tro Bro Léon02216814509
Ita   Giro d'Italia, Rit 9 : Castel di Sangro - Campo Felice05086814509
Ita   Giro d'Italia, Rit 8 : Foggia - Guardia Sanframondi2466814509
Ita   Giro d'Italia, Rit 7 : Notaresco - Termoli17526812509
Ita   Giro d'Italia, Rit 6 : Grotte di Frassasi - Ascoli05076637510
Ita   Giro d'Italia, Rit 5 : Modena - Catollica17566637510
Ita   Giro d'Italia, Rit 4 : Piacenza - Sestola2516462511
Ita   Giro d'Italia, Rit 3 : Biella - Canale85126437511
Ita   Giro d'Italia, Rit 2 : Stupingi - Novara17416352513
Ita   Giro d'Italia, Rit 1 : Turijn - Turijn (TT)04906178513
Sui   Tour de Romandie, Eindstand254786178513
Sui   Tour de Romandie, Rit 6 : Fribourg - Fribourg (TT)03246153511
Sui   Tour de Romandie, Rit 5 : Sion - Thyon04156153511
Sui   Tour de Romandie, Rit 4 : Estavayer - Estavayer181276153511
Sui   Tour de Romandie, Rit 3 : La Neuville - Saint Imier04196135511
Sui   Tour de Romandie, Rit 2 : Aigle - Martigny56406135511
Sui   Tour de Romandie, Rit 1 : Oron (TT)04306079511
Bel   Liège - Bastogne - Liège 315226079511
Bel   La Flèche Wallonne 265226048505
Ned   Amstel Gold Race 4014466022496
Bel   Brabantse Pijl914755621494
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Eindstand05235530493
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 6 : Ondarrea - Arrate05065530472
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 5 : Hondarribia - Ondarroa03835530468
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 4 : Gasteiz - Hondarribia04295530468
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 3 : Amurrio - Laudio/Ermualde05075530468
Bel   Grote Scheldeprijs Schoten294175530468
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 2 : Zalla - Sestao05145236482
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 1 : Bilbao - Bilbao (TT)05015236479
Bel   Ronde van Vlaanderen4013695236474
ESP   GP Miguel Indurain04574835472
Bel   Dwars door Vlaanderen 324224835467
Bel   Gent - Wevelgem in Flanders Fields4661264511484
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Eindstand104954045488
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 7 : Barcelona - Barcelona04334035479
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 6 : Tarragona - Mataro38794035479
Bel   GP E3 Binckbank - Harelbeke1774883997480
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 5 : La Pobla de Segur - Manresa03033820459
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 4 : Ripoll - Port Ainé03983820459
Bel   Eendaagse Brugge - De Panne63673820456
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 3 : Castelldefels - Vallter 200004073184496
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 2 : Banyoles (TT)04473184495
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 1 : Calella - Calella01483184494
Ita   Milano - Sanremo 7301883184494
Bel   Bredene Koksijde Classic208192454498
Bel   Danilith Nokere Koerse24532246506
Ita   Tirreno - Adriatico, Eindstand2305122222506
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 7 : San Benedetto del Tronto (TT)454641992493
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 6 : Castelraimondo - Lido di Ferno34471947492
Fra   Paris - Nice, Eindstand405101944491
Fra   Paris - Nice, Rit 8 : Nice - Nice28361904471
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 5 : Castellato - Castelfidardo634751876472
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 4 : Terni - Prati di Tivo05011813471
Fra   Paris - Nice, Rit 7 : Nice - Valdeblore la Colmiane04951813460
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 3 : Monticiano - Gualdo Tadino102771813454
Fra   Paris - Nice, Rit 6 : Brignoles - Biot482981711457
Fra   Paris - Nice, Rit 5 : Vienne - Bollène11241663462
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 2 : Camaiore - Chiusdino574971551477
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 1 : Lido di Camaiore - Lido di Camaiore11621494475
Fra   Paris - Nice, Rit 4 : Chalons sur Saône - Chiroubles05061378480
Fra   Paris - Nice, Rit 3 : Gien - Gien (TT)24171378476
Fra   Paris - Nice, Rit 2 : Oinville sur Montcient - Amilly120101376475
Fra   Paris - Nice, Rit 1 : Saint Cyr L'école - Saint Cyr L'école12331256487
Ita   GP Industria & Artigianato04181133495
Ita   Strade Bianche2794991133488
Ita   Trofeo Laigueglia42433854447
Bel   Kuurne - Brussel - Kuurne 148345812425
Fra   Royal Bernard Drome Classic20129664411
Fra   Faun-Ardèche Classic0436644417
Bel   Omloop Het Nieuwsblad20098644364
UAE   UAE Tour, Eindstand40493444420
UAE   UAE Tour, Rit 7 : Yas Mall - Abu Dhabi Breakwater531040470
UAE   UAE Tour, Rit 6 : Deira Island - Palm Jumeirah73435195
UAE   UAE Tour, Rit 5 : Fujairah Marine Club - Jebel Jais0480278141
UAE   UAE Tour, Rit 4 : Al Marjan Island - Al Marjan Island734278106
UAE   UAE Tour, Rit 3 : Strata Manufactoring - Jebel Hafeet0487205155
UAE   UAE Tour, Rit 2 : Al Hudayirat Island - Al Hudayirat Island048420598
UAE   UAE Tour, Rit 1 : Al Yash - Al Mirfa61320566
Esp   Clasica de Almeria1446514482
Aus   National Championship Australia01240124


21/10/2021 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen