Deelnemers Speler: Bel   Boddin, Tino
Ploegnaam: Tibo's Cycling Team

Wedstrijd Score Rang Cumul. Score Cumul. Rang
Esp   Clasica San Sebastian051911092510
Jpn   Olympische tijdrit Tokyo13050211092509
Jpn   Olympische wegrit Tokyo24051610962508
Fra   Tour de France, Eindstand22951910722508
Fra   Tour de France, Rit 21 : Chatou - Parijs1811010493506
Fra   Tour de France, Rit 20 : Libourne - St Emilion (TT)8243810312506
Fra   Tour de France, Rit 19 : Mourenx - Libourne5110310230506
Fra   Tour de France, Rit 18 : Pau - Luz Ardiden051110179506
Fra   Tour de France, Rit 17 : Muret - St Lary Soulan051510179506
Fra   Tour de France, Rit 16 : Pas de la Case - St Gaudens856010179506
Fra   Tour de France, Rit 15 : Céret - Andorra050710094506
Fra   Tour de France, Rit 14 : Carcassonne - Quillan050910094506
Fra   Tour de France, Rit 13 : Nîmes - Carcassonne1381510094506
Fra   Tour de France, Rit 12 : St Paul Trois Ch$ateaux - Nîmes05219956506
Fra   Tour de France, Rit 11 : Sorgues - Malaucène804729956506
Fra   Tour de France, Rit 10 : Albertville - Valences209109876506
Fra   Tour de France, Rit 9 : Albertville - Tignes353749667507
Fra   Tour de France, Rit 8 : Oyonnax - Le Grand Bornand05149632507
Fra   Tour de France, Rit 7 : Vierzon - Le Creusot133139632507
Fra   Tour de France, Rit 6 : Tours - Chateauroux24029499507
Fra   Tour de France, Rit 5 : Changé - Laval (TT)604959259510
Fra   Tour de France, Rit 4 : Redon - Fougères24029199510
Fra   Tour de France, Rit 3 : Lorient - Pontivy23458959510
Fra   Tour de France, Rit 2 : Perros-Guirec - Mûr de Bretagne1004468725511
Fra   Tour de France, Rit 1 : Brest - Landerneau504898625511
Col   Campeonato nacionale Colombia0388575511
Slo   National Championship Slovenia04888575511
Ita   Campionato nazionale Italia140378575510
Bel   Nationaal Kampioenschap België1884008435511
Fra   Championnat national France111448247511
Ned   Nationaal kampioenschap Nederland10298236510
Ger   National Meisterschaft Deutschland04768226510
Esp   Campeonato nacionale España02018226510
Den   Nationalt Mesterskab Danmark0678226510
Sui   Tour de Suisse, Eindstand55268226510
Sui   Tour de Suisse, Andermatt- Andermatt03378221509
Sui   Tour de Suisse, Disentis Sedrun - Andermatt (TT)04698221509
Sui   Tour de Suisse, Fiesch - Disentis Sedrun01808221509
Sui   Tour de Suisse, Gstaad - Leukerbad05158221509
Sui   Tour de Suisse, St Urban - Gstaad11268221509
Sui   Tour de Suisse, Lachen - Pfaffnau94128210509
Sui   Tour de Suisse, Neuhausen am Rheinfeld - Lachen451678116509
Sui   Tour de Suisse, Frauenfeld - Frauenfeld (TT)04608071510
Fra   Critérium du Dauphiné, Eindstand105168071510
Fra   Critérium du Dauphiné, La Léchère les Bains - Les Gets04608061508
Bel   Dwars door het Hageland28808061508
Fra   Critérium du Dauphiné, St Martin le Vinoux - La Plagne04108033508
Fra   Critérium du Dauphiné, Loriol sur Drôme - Le Sappey en Chartreuse03998033508
Fra   Critérium du Dauphiné, St Chamond - St Vallier283338033508
Fra   Critérium du Dauphiné, Firminy - Roche la Molière (TT)03848005508
Fra   Critérium du Dauphiné, Langeac - St Haon le Vieux45338005508
Fra   Critérium du Dauphiné, Brioude - Saugues28497960508
Ita   Giro d'Italia, Eindstand1245057932508
Ita   Giro d'Italia, Rit 21 : Senago - Milaan (TT)03677808503
Fra   Critérium du Dauphiné, Issoire - Issoire28347808501
Ita   Giro d'Italia, Rit 20 : Verbania - Valle Spluga Alpe Motta05167780501
Ita   Giro d'Italia, Rit 19 : Abbiategrasso - Alpe di Mera05157780500
Ita   Giro d'Italia, Rit 18 : Rovereto - Stradella40597780500
Ita   Giro d'Italia, Rit 17 : Canazei - Sega di Ala05157740500
Ita   Giro d'Italia, Rit 16 : Sacile - Cortina d'Ampezzo05167740499
Ita   Giro d'Italia, Rit 15 : Grado - Gorizia154797740498
Ita   Giro d'Italia, Rit 14 : Cittadella - Monte Zoncolan05157725498
Ita   Giro d'Italia, Rit 13: Ravenna - Verona111777725497
Ita   Giro d'Italia, Rit 12 : Siena - Bagno di Romagna70167614498
Ita   Giro d'Italia, Rit 11 : Perugia - Montalcino74717544500
Ita   Giro d'Italia, Rit 10 : L'Aquila - Foligno117517537501
Fra   Tro Bro Léon281687420501
Ita   Giro d'Italia, Rit 9 : Castel di Sangro - Campo Felice05147392501
Ita   Giro d'Italia, Rit 8 : Foggia - Guardia Sanframondi2517392501
Ita   Giro d'Italia, Rit 7 : Notaresco - Termoli125197390501
Ita   Giro d'Italia, Rit 6 : Grotte di Frassasi - Ascoli05137265501
Ita   Giro d'Italia, Rit 5 : Modena - Catollica170147265501
Ita   Giro d'Italia, Rit 4 : Piacenza - Sestola0457095501
Ita   Giro d'Italia, Rit 3 : Biella - Canale55417095501
Ita   Giro d'Italia, Rit 2 : Stupingi - Novara168147040501
Ita   Giro d'Italia, Rit 1 : Turijn - Turijn (TT)04966872501
Sui   Tour de Romandie, Eindstand204916872501
Sui   Tour de Romandie, Rit 6 : Fribourg - Fribourg (TT)03296852497
Sui   Tour de Romandie, Rit 5 : Sion - Thyon04196852496
Sui   Tour de Romandie, Rit 4 : Estavayer - Estavayer28746852495
Sui   Tour de Romandie, Rit 3 : La Neuville - Saint Imier45456824495
Sui   Tour de Romandie, Rit 2 : Aigle - Martigny73116779495
Sui   Tour de Romandie, Rit 1 : Oron (TT)04366706499
Bel   Liège - Bastogne - Liège 265276706498
Bel   La Flèche Wallonne 155286680479
Ned   Amstel Gold Race 3214976665458
Bel   Brabantse Pijl864796344454
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Eindstand05256258446
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 6 : Ondarrea - Arrate05106258396
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 5 : Hondarribia - Ondarroa03896258389
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 4 : Gasteiz - Hondarribia04336258387
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 3 : Amurrio - Laudio/Ermualde05106258385
Bel   Grote Scheldeprijs Schoten36076258371
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 2 : Zalla - Sestao05185898417
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 1 : Bilbao - Bilbao (TT)05055898416
Bel   Ronde van Vlaanderen5392175898410
ESP   GP Miguel Indurain04615359415
Bel   Dwars door Vlaanderen 355135359403
Bel   Gent - Wevelgem in Flanders Fields561385004433
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Eindstand55144443451
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 7 : Barcelona - Barcelona04374438427
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 6 : Tarragona - Mataro351234438427
Bel   GP E3 Binckbank - Harelbeke2114644403432
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 5 : La Pobla de Segur - Manresa03084192405
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 4 : Ripoll - Port Ainé04024192405
Bel   Eendaagse Brugge - De Panne592144192402
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 3 : Castelldefels - Vallter 200004113600455
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 2 : Banyoles (TT)04513600454
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 1 : Calella - Calella01533600453
Ita   Milano - Sanremo 1040143600452
Bel   Bredene Koksijde Classic213162560489
Bel   Danilith Nokere Koerse02922347496
Ita   Tirreno - Adriatico, Eindstand2305142347493
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 7 : San Benedetto del Tronto (TT)454672117476
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 6 : Castelraimondo - Lido di Ferno34492072473
Fra   Paris - Nice, Eindstand405132069473
Fra   Paris - Nice, Rit 8 : Nice - Nice28392029443
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 5 : Castellato - Castelfidardo634782001446
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 4 : Terni - Prati di Tivo05041938441
Fra   Paris - Nice, Rit 7 : Nice - Valdeblore la Colmiane04981938431
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 3 : Monticiano - Gualdo Tadino102791938425
Fra   Paris - Nice, Rit 6 : Brignoles - Biot483011836426
Fra   Paris - Nice, Rit 5 : Vienne - Bollène102131788430
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 2 : Camaiore - Chiusdino575001686447
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 1 : Lido di Camaiore - Lido di Camaiore11631629431
Fra   Paris - Nice, Rit 4 : Chalons sur Saône - Chiroubles05091513447
Fra   Paris - Nice, Rit 3 : Gien - Gien (TT)24191513431
Fra   Paris - Nice, Rit 2 : Oinville sur Montcient - Amilly12261511428
Fra   Paris - Nice, Rit 1 : Saint Cyr L'école - Saint Cyr L'école121101389461
Ita   GP Industria & Artigianato04231268477
Ita   Strade Bianche2635031268464
Ita   Trofeo Laigueglia344411005385
Bel   Kuurne - Brussel - Kuurne 199258971335
Fra   Royal Bernard Drome Classic7844772346
Fra   Faun-Ardèche Classic0443694382
Bel   Omloop Het Nieuwsblad25035694331
UAE   UAE Tour, Eindstand40496444421
UAE   UAE Tour, Rit 7 : Yas Mall - Abu Dhabi Breakwater531140471
UAE   UAE Tour, Rit 6 : Deira Island - Palm Jumeirah73535196
UAE   UAE Tour, Rit 5 : Fujairah Marine Club - Jebel Jais0486278142
UAE   UAE Tour, Rit 4 : Al Marjan Island - Al Marjan Island735278107
UAE   UAE Tour, Rit 3 : Strata Manufactoring - Jebel Hafeet0493205156
UAE   UAE Tour, Rit 2 : Al Hudayirat Island - Al Hudayirat Island048920599
UAE   UAE Tour, Rit 1 : Al Yash - Al Mirfa61420567
Esp   Clasica de Almeria1446614483
Aus   National Championship Australia01320132


2/08/2021 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen