Deelnemers Speler: Bel   De Wispelaere, Arno
Ploegnaam: De mannen van

Wedstrijd Score Rang Cumul. Score Cumul. Rang
Aus   UCI RR World Championships Wollongong7682932345643
Aus   UCI TT World Championships Wollongong2003902268836
Bel   Primus Classic Impanis - Van Petegem142422248831
Ita   Coppa Sabatini143712247430
Bel   GP de Wallonie208682246028
Can   GP de Montreal2913162225233
Esp   Vuelta a España, Eindstand16282702196126
Esp   Vuelta a España, Rit 21 : Las Rozas - Madrid03752033318
Fra   GP de Fourmies / La Voix du Nord 2081962033318
Esp   Vuelta a España, Rit 20 : Moralzarzal - Puerto de Navacerrada1391512012518
Can   GP de Quebec2951011998617
Esp   Vuelta a España, Rit 19 : Talavera de la Reina - Talavera de la Rei202681969119
Esp   Vuelta a España, Rit 18 : Trujillo - Alto del Piornal1132551967119
Esp   Vuelta a España, Rit 17 : Aracena - Monasterio de Tentudia182971955819
Esp   Vuelta a España, Rit 16 : Sanlucar de Barrameda - Tomares183291954019
Usa   Maryland Cycling Classic53111952219
Esp   Vuelta a España, Rit 15 : Martos - Sierra Nevada692531951719
Esp   Vuelta a España, Rit 14 : Montoro - Sierra de la Pandera1582461944818
Esp   Vuelta a España, Rit 13 : Ronda - Montilla203221929017
Esp   Vuelta a España, Rit 12 : Salobreña - Penas Blancas882321927017
Esp   Vuelta a España, Rit 11 : Elpozo Alimentacion - Cabo de Gata431031918216
Esp   Vuelta a España, Rit 10 : Elche - Alicante (TT)1352351913917
Esp   Vuelta a España, Rit 9 : Villaviciosa - Les Praeres. Nava412121900417
Fra   Bretagne Classic - Ouest France414301896317
Esp   Vuelta a España, Rit 8 : La Pola Llaviana - Collau Fancuaya363501854919
Esp   Vuelta a España, Rit 7 : Camargo - Cistierna183011851319
Esp   Vuelta a España, Rit 6 : Bilbao - Ascension al Pico Jano872261849519
Esp   Vuelta a España, Rit 5 : Irun - Bilbao02771840819
Esp   Vuelta a España, Rit 4 : Vitoria Gasteiz - Laguardia992901840819
Esp   Vuelta a España, Rit 3 : Breda - Breda73151830920
Ger   Bemer Cyclassics - Hamburg 2381161830220
Esp   Vuelta a España, Rit 2 : 's Hertogenbosch - Utrecht252981806422
Esp   Vuelta a España, Rit 1 : Utrecht - Utrecht (TT)403961803922
Ger   Europees Kampioenschap (München)05651799922
Bel   Circuit Franco-Belge462351799914
Pol   Tour de Pologne, Eindstand822831795314
Pol   Tour de Pologne, Rit 7 : Valsir - Krakow04751787113
Pol   Tour de Pologne, Rit 6 : Szaflary - Bukovina Resort04691787113
Pol   Tour de Pologne, Rit 5 : Lancut - Rzeszow102641787113
Pol   Tour de Pologne, Rit 4 : Lesko - Sanok102711786113
Pol   Tour de Pologne, Rit 3 ; Krasnik - Przemysl452211785113
Pol   Tour de Pologne, Rit 2 : Chelm - Zamosc05001780613
Pol   Tour de Pologne, Rit 1 : Kielce - Lubin04801780613
Esp   Clasica San Sebastian1932021780613
Fra   Tour de France, Eindstand2247801761316
Fra   Tour de France, Rit 21 : Paris La Défense - Paris Champs Elysées533941536618
Fra   Tour de France, Rit 20 : Lacapelle Marival - Rocamadour (ITT)1452331531317
Fra   Tour de France, Rit 19 : Castelnau Magnoac - Cahors412871516813
Fra   Tour de France, Rit 18 : Lourdes - Hautacam1822451512713
Fra   Tour de France, Rit 17 : St Gaudens - Peyragudes1881211494513
Fra   Tour de France, Rit 16 : Carcassonne - Foix302651475717
Fra   Tour de France, Rit 15 : Rodez - Carcassonne305121472717
Fra   Tour de France, Rit 14 : St Etienne - Mende204861469712
Fra   Tour de France, Rit 13 : Bourg d'Oisans - St Etienne302321467713
Fra   Tour de France, Rit 12 : Briançon - L'Alpe d'Huez1311221464713
Fra   Tour de France, Rit 11 : Albertville - Col du Granon175651451613
Fra   Tour de France, Rit 10 : Morzine - Megève204221434115
Fra   Tour de France, Rit 9 : Aigle - Châtel les portes du Soleil533441432115
Fra   Tour de France, Rit 8 : Dole - Lausanne694731426813
Fra   Tour de France, Rit 7 : Tomblaine - La Planche des Belles Filles2051481419912
Fra   Tour de France, Rit 6 : Binche - Longwy1361631399411
Fra   Tour de France, Rit 5 : Lille - Wallers Arenberg55531385811
Fra   Tour de France, Rit 4 : Dunkerque - Calais05551385311
Fra   Tour de France, Rit 3 : Vejle - Sonderborg824861385310
Fra   Tour de France, Rit 2 : Roskilde - Nyborg3562137719
Fra   Tour de France, Rit 1 : Kopenhagen (ITT)83335137688
Slo   National Championship Slovenia0264136858
Gbr   National Championship Great-Britain0331136858
Den   Nationalt Mesterskab Danmark0365136858
Bel   Nationaal Kampioenschap België66141136858
Fra   Championnat national France0380136198
Esp   Campeonato nacionale España40231136198
Ita   Campionato nazionale Italia5213135798
Ned   Nationaal kampioenschap Nederland0298135748
Sui   Tour de Suisse, Eindstand350224135748
Sui   Tour de Suisse, Rit 8 : Vaduz - Vaduz (TT)55118132248
Sui   Tour de Suisse, Rit 7 : Ambri - Malbun21329131698
Sui   Tour de Suisse, Rit 6 : Locarno - Moosalp0367131488
Sui   Tour de Suisse, Rit 5 : Ambri - Novazzano57168131488
Sui   Tour de Suisse, Rit 4 : Grenchen - Brunnen23133130918
Sui   Tour de Suisse, Rit 3 : Aesch - Grenchen10278130688
Sui   Tour de Suisse, Rit 2 : Küsnacht - Aesch0362130588
Fra   Critérium du Dauphiné, Eindstand265346130588
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 8 : Saint Alban Leysse - Plateau de Solaison28241127934
Sui   Tour de Suisse, Rit 1 : Küsnacht - Küsnacht1371127654
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 7 : Saint Chaffrey - Vaujany39210127644
Bel   Dwars door het Hageland46185127254
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 6 : Rives - Gap1396126794
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 5 : Thizy les Bourgs - Chaintré0440126784
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 4 : Montbrison - La Bâtie d'Urfé (TT)5368126784
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 3 : Saint Paulien - Chastreix Sancy0421126734
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 2 : Saint Péray - Brives Charensac0399126734
Bel   Brussels Cycling Classic14171126734
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 1 : La Voulte sur Rhône - Beauchastel0427126594
Ita   Giro d'Italia, Eindstand1213247126594
Ita   Giro d'Italia, Rit 21 : Verona - Verona (ITT)26313114462
Ita   Giro d'Italia, Rit 20 : Belluno - Marmolada (Passo Fedaia)27294114202
Ita   Giro d'Italia, Rit 19 : Marano Lagunare - Santuario di Castelmont22330113932
Ita   Giro d'Italia, Rit 18 : Borgo Valsugana - Treviso18313113712
Ita   Giro d'Italia, Rit 17 : Ponte di Legno - Lavarone29363113532
Ita   Giro d'Italia, Rit 16 : Salo - Aprica43370113242
Ita   Giro d'Italia, Rit 15 : Rivarolo Canavese - Cogne88157112812
Ita   Giro d'Italia, Rit 14 : Santena - Torino130218111932
Ita   Giro d'Italia, Rit 13 : Sanremo - Cuneo3191110632
Ita   Giro d'Italia, Rit 12 : Parma - Genova0324110602
Ita   Giro d'Italia, Rit 11 : Santarcangelo di Romagna - Reggio Emilia10303110602
Ita   Giro d'Italia, Rit 10 : Pescara - Jesi13028110502
Ita   Giro d'Italia, Rit 9 : Isernia - Blockhaus95250109202
Fra   Tro Bro Léon58152108252
Ita   Giro d'Italia, Rit 8 : Napoli - Napoli15119107672
Fra   GP de Plumelec-Morbihan0405107522
Ita   Giro d'Italia, Rit 7 : Diamante - Potenza19261107522
Ita   Giro d'Italia, Rit 6 : Palmi - Scalea65110107332
Ita   Giro d'Italia, Rit 5 : Catania - Messina35116106682
Ita   Giro d'Italia, Rit 4 : Avola - Etna11288106332
Ita   Giro d'Italia, Rit 3 : Kaposvar - Balatonfured36196106222
Ita   Giro d'Italia, Rit 2 : Budapest - Budapest (ITT)153231105862
Ita   Giro d'Italia, Rit 1 : Budapest - Visegrad16029104332
Ger   Rund um den Finanzplatz Eschborn - Frankfurt151168102732
Sui   Tour de Romandie, Eindstand413220101222
Sui   Tour de Romandie, Rit 6 : Aigle - Villars (ITT)4620997092
Sui   Tour de Romandie, Rit 5 : Aigle - Zinal (Val d'Anniviers)9113696632
Sui   Tour de Romandie, Rit 4 : Valbroye - Valbroye031995722
Sui   Tour de Romandie, Rit 3 : Echallens - Echallens1024095722
Sui   Tour de Romandie, Rit 2 : La Grande Beroche - Romont1130895622
Sui   Tour de Romandie, Rit 1 : Lausanne - Lausanne (ITT)033895512
Bel   Liège - Bastogne - Liège 58919595512
Bel   La Flèche Wallonne 25326189622
Fra   Paris - Roubaix 23325587092
Bel   Brabantse Pijl10828584762
Ned   Amstel Gold Race 31519583681
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Eindstand8221280531
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 6 : Eibar - Arrate701172312
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 5 : Zamudio - Mallabia599971612
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 4 : Vitoria Gasteiz - Zamudio5711971023
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 3 : Laudio - Amurrio625070453
Bel   Grote Scheldeprijs Schoten1449869833
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 2 : Leitza - Viana1230368393
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 1 : Hondarribia - Hondarribia (TT)751668273
Bel   Ronde van Vlaanderen53419967523
ESP   GP Miguel Indurain1388462182
Bel   Dwars door Vlaanderen 13342160802
Bel   Gent - Wevelgem in Flanders Fields5211459471
Ita   GP Larciano036154264
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Eindstand4809654264
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 7 : Barcelona - Barcelona823449465
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 6 : Salou - Cambrils3216849385
Bel   GP E3 Saxo Bank - Harelbeke4951549065
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 5 : La Pobla de Segur - Vilanova i la Geltru10146441117
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 4 : La Seu d'Urgell - Boi Taull5273440118
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 3 : Perpignan - La Molina3673434920
Bel   Oxyclean Classic Brugge - De Panne185107431323
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 2 : L'Escala - Perpignan0383412824
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit1 : Sant Feliu de Guixols - Sant Feliu de Guixo4295412824
Ita   Milano - Sanremo 64312412424
Bel   Bredene Koksijde Classic28226348184
Fra   GP de Denain - Porte de Hainaut5174345386
Ita   Milano - Torino9095344886
Bel   Danilith Nokere Koerse66205335895
Fra   Paris - Nice, Eindstand988103292101
Fra   Paris - Nice, Rit 8 : Nice - Nice97192304314
Ita   Tirreno - Adriatico, Eindstand1485112207341
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 7 : San Benedetto del Tronto - Sen Benedetto d31382059187
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 6 : Apeccino - Carpegna15082056188
Fra   Paris - Nice, Rit 7 : Nice - Col de Turni110152055158
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 5 : Sefro - Fermo05291945187
Fra   Paris - Nice, Rit 6 : Courthézon - Aubagne67131945180
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 4 : Cascate delle Marmore - Bellante154291878200
Fra   Paris - Nice, Rit 5 : St Just St Rambert - St Sauveur de Montagu113541863179
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 3 : Murlo - Terni453511852157
Fra   Paris - Nice, Rit 4 : Domérat - Montluçon (TT)89311807158
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 2 : Camaiore - Sovicille22381718179
Fra   Paris - Nice, Rit 3 : Vierzon - Dun le Palestel661011716178
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 1 : Lido di Camaiore - Lido di Camaiore (TT)283931650205
Fra   Paris - Nice, Rit 2 : Auffargis - Orléans334621622195
Fra   Paris - Nice, Rit 1 : Mantes la Ville - Mantes la Ville54611589173
Ita   Strade Bianche984301535188
Ita   Trofeo Laigueglia112114143798
Bel   Kuurne - Brussel - Kuurne 984841325123
Fra   Royal Bernard Drome Classic136130122756
Bel   Omloop Het Nieuwsblad225292109177
Fra   Faun-Ardèche Classic11636386691
UAE   UAE Tour, Eindstand4378975057
UAE   UAE Tour, Rit 7 : Al Ain - Jebel Hafeet29331313100
UAE   UAE Tour, Rit 6 : Expo 2020 Dubai - Expo 2020 Dubai153528498
UAE   UAE Tour, Rit 5 : Ras al Khaimah Corniche - Al Marjan island057728394
UAE   UAE Tour, Rit 4 : Fujairah Fort - Jebel Jais3036328371
UAE   UAE Tour, Rit 3 : Ajman - Ajman (TT)1641225374
UAE   UAE Tour, Rit 2 : Hudayriyat Island - Abu Dhabi Breakwater055423774
UAE   UAE Tour, Rit 1 : Madinet Zayed - Madinet Zayed750323764
Col   Campeonato nacionale Colombia10012323054
Esp   Clasica de Almeria130167130167


29/09/2022 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen