Deelnemers Speler: Ned   Van Rijckevorsel, Ad
Ploegnaam: Poupoulair en Buitenaerts

Wedstrijd Score Rang Cumul. Score Cumul. Rang
Fra   GP de Plumelec-Morbihan781118325496
Fra   Paris - Tours 294518247496
Ita   Il Lombardia10550717953499
Ita   Giro del Piemonte179217848496
Ita   Milano - Torino550217669498
Ita   Tre Valle Varesine1647017664496
Ita   Coppa Bernocchi4946617648495
Fra   Paris - Roubaix 6774417599494
Ger   Sparkassen Münsterland Giro2410816922497
Ita   Giro dell'Emilia 052216898497
Bel   Tour de l'Eurométropole2012816898495
Bel   UCI RR World Championships Leuven11255116697498
Fra   GP de Denain - Porte de Hainaut1762615572503
Ger   Rund um den Finanzplatz Eschborn - Frankfurt4441515396504
Bel   UCI TT World Championships Brugge15047514952504
Bel   Primus Classic Impanis - Van Petegem1523214802503
Ita   Coppa Sabatini8311714650503
Bel   GP de Wallonie1302614567503
Fra   GP de Fourmies / La Voix du Nord 7611014437503
Ita   Europees Kampioenschap (Trento)14021714361503
Esp   Vuelta a España, Eindstand9050714221504
Esp   Vuelta a España, Rit 21 : Padron - Santiago de Compostella (TT)051014131500
Bel   Binckbank Tour, Eindstand3349514131500
Bel   Binckbank Tour, Rit 7 : Namur - Geraardsbergen3010613797502
Esp   Vuelta a España, Rit 20 : Sanxenxo - Castro de Herville050113767502
Bel   Binckbank Tour, Rit 6 : Ottignies Louvain la Neuve - Houffalize594213767501
Esp   Vuelta a España, Rit 19 : Tapia - Monforte de Lemos547313708501
Bel   Binckbank Tour, Rit 5 : Riemst - Bilzen3435113703501
Esp   Vuelta a España, Rit 18 : Salas - Altu d'el Gamoniteiru051013669501
Ned   Binckbank Tour, Rit 4 : Aalter - Ardooie395913669501
Esp   Vuelta a España, Rit 17 : Unquera - Lagos de Covadonga051013630501
Ned   Binckbank Tour, Rit 3 : Essen - Hoogerheide52913630501
Esp   Vuelta a España, Rit 16 : Laredo - Santa Cruz de Bezana1271513625501
Ned   Binckbank Tour, Rit 2 : Lelystad - Lelystad TT024913498502
Ned   Binckbank Tour, Rit 1 : Surhuisterveen - Dokkum438713498502
Fra   Bretagne Classic - Ouest France2854313455500
Esp   Vuelta a España, Rit 15 : Navalmoral de la Mata - El Barraco047713170502
Esp   Vuelta a España, Rit 14 : Don Benito - Pico Villuercas041313170502
Bel   Brussels Cycling Classic2449613170502
Esp   Vuelta a España, Rit 13 : Belmez - Villanueva de la Serena651913146500
Esp   Vuelta a España, Rit 12 : Jaen - Cordoba403913081500
Esp   Vuelta a España, Rit 11 : Antequera - Valdepeña de Jean051213041500
Esp   Vuelta a España, Rit 10 : Roquetas de Mar - Rincon de la Victoria014213041500
Esp   Vuelta a España, Rit 9 : Puerto Lumbreras - Alto de Velefique051013041500
Esp   Vuelta a España, Rit 8 : Santa Pola - La Manga del Mar Menor148713041500
Esp   Vuelta a España, Rit 7 : Gandia - Balcon de Alicante050112893502
Esp   Vuelta a España, Rit 6 : Requena - Alto la Montaña de Cuellera750112893502
Esp   Vuelta a España, Rit 5 : Taracon - Albacete158212886501
Esp   Vuelta a España, Rit 4 : El Burgo de Osma - Molna de Aragon1401012728502
Esp   Vuelta a España, Rit 3 : Santo Domingo de Silos - Pico Blanco050712588502
Pol   Tour de Pologne, Eindstand2535812588502
Pol   Tour de Pologne, Rit 7 : Zabrze - Krakow34212563501
Esp   Vuelta a España, Rit 2 : Caleruega - Burgos1571212560501
Esp   Vuelta a España, Rit 1 : Burgos - Burgos (TT)248912403502
Pol   Tour de Pologne, Rit 6 : Katowice - Katowice (TT)023012401502
Pol   Tour de Pologne, Rit 5 : Chocholow - Bielsko Biala025812401502
Pol   Tour de Pologne, Rit 4 : Tarnow - Bukovina Resort1421712401502
Pol   Tour de Pologne, Rit 3 : Sanok - Rzeszow57112387502
Pol   Tour de Pologne, Rit 2 : Zamosc - Przemysl027712330502
Pol   Tour de Pologne, Rit 1 : Lublin - Chelm45612330502
Esp   Clasica San Sebastian7646012285502
Jpn   Olympische tijdrit Tokyo13050312209502
Jpn   Olympische wegrit Tokyo24052012079500
Fra   Tour de France, Eindstand25851011839496
Fra   Tour de France, Rit 21 : Chatou - Parijs185811581487
Fra   Tour de France, Rit 20 : Libourne - St Emilion (TT)8045211396491
Fra   Tour de France, Rit 19 : Mourenx - Libourne5110511316491
Fra   Tour de France, Rit 18 : Pau - Luz Ardiden051711265491
Fra   Tour de France, Rit 17 : Muret - St Lary Soulan052011265491
Fra   Tour de France, Rit 16 : Pas de la Case - St Gaudens856511265485
Fra   Tour de France, Rit 15 : Céret - Andorra051311180487
Fra   Tour de France, Rit 14 : Carcassonne - Quillan051611180486
Fra   Tour de France, Rit 13 : Nîmes - Carcassonne1243011180485
Fra   Tour de France, Rit 12 : St Paul Trois Ch$ateaux - Nîmes1249111056485
Fra   Tour de France, Rit 11 : Sorgues - Malaucène8047911044487
Fra   Tour de France, Rit 10 : Albertville - Valences214610964486
Fra   Tour de France, Rit 9 : Albertville - Tignes3537910750492
Fra   Tour de France, Rit 8 : Oyonnax - Le Grand Bornand052010715491
Fra   Tour de France, Rit 7 : Vierzon - Le Creusot986510715488
Fra   Tour de France, Rit 6 : Tours - Chateauroux240510617492
Fra   Tour de France, Rit 5 : Changé - Laval (TT)6049910377494
Fra   Tour de France, Rit 4 : Redon - Fougères240410317494
Fra   Tour de France, Rit 3 : Lorient - Pontivy243110077494
Fra   Tour de France, Rit 2 : Perros-Guirec - Mûr de Bretagne1153359834496
Fra   Tour de France, Rit 1 : Brest - Landerneau1503579719496
Col   Campeonato nacionale Colombia0219569496
Slo   National Championship Slovenia04749569496
Ita   Campionato nazionale Italia148279569495
Bel   Nationaal Kampioenschap België2241989421496
Fra   Championnat national France51659197496
Ned   Nationaal kampioenschap Nederland10249192495
Ger   National Meisterschaft Deutschland04689182495
Esp   Campeonato nacionale España01899182495
Den   Nationalt Mesterskab Danmark0549182495
Sui   Tour de Suisse, Eindstand55249182495
Sui   Tour de Suisse, Andermatt- Andermatt03249177493
Sui   Tour de Suisse, Disentis Sedrun - Andermatt (TT)04619177493
Sui   Tour de Suisse, Fiesch - Disentis Sedrun01659177493
Sui   Tour de Suisse, Gstaad - Leukerbad05089177493
Sui   Tour de Suisse, St Urban - Gstaad01879177493
Sui   Tour de Suisse, Lachen - Pfaffnau381779177493
Sui   Tour de Suisse, Neuhausen am Rheinfeld - Lachen05239139492
Sui   Tour de Suisse, Frauenfeld - Frauenfeld (TT)04549139492
Fra   Critérium du Dauphiné, Eindstand155039139491
Fra   Critérium du Dauphiné, La Léchère les Bains - Les Gets04499124486
Bel   Dwars door het Hageland28749124486
Fra   Critérium du Dauphiné, St Martin le Vinoux - La Plagne03989096485
Fra   Critérium du Dauphiné, Loriol sur Drôme - Le Sappey en Chartreuse03859096485
Fra   Critérium du Dauphiné, St Chamond - St Vallier283289096485
Fra   Critérium du Dauphiné, Firminy - Roche la Molière (TT)03749068485
Fra   Critérium du Dauphiné, Langeac - St Haon le Vieux55109068484
Fra   Critérium du Dauphiné, Brioude - Saugues28469013485
Ita   Giro d'Italia, Eindstand1245048985485
Ita   Giro d'Italia, Rit 21 : Senago - Milaan (TT)03608861462
Fra   Critérium du Dauphiné, Issoire - Issoire38138861460
Ita   Giro d'Italia, Rit 20 : Verbania - Valle Spluga Alpe Motta05098823461
Ita   Giro d'Italia, Rit 19 : Abbiategrasso - Alpe di Mera05088823458
Ita   Giro d'Italia, Rit 18 : Rovereto - Stradella05018823455
Ita   Giro d'Italia, Rit 17 : Canazei - Sega di Ala05088823454
Ita   Giro d'Italia, Rit 16 : Sacile - Cortina d'Ampezzo05088823452
Ita   Giro d'Italia, Rit 15 : Grado - Gorizia05018823447
Ita   Giro d'Italia, Rit 14 : Cittadella - Monte Zoncolan05088823447
Ita   Giro d'Italia, Rit 13: Ravenna - Verona116228823444
Ita   Giro d'Italia, Rit 12 : Siena - Bagno di Romagna70138707447
Ita   Giro d'Italia, Rit 11 : Perugia - Montalcino04868637450
Ita   Giro d'Italia, Rit 10 : L'Aquila - Foligno117508637450
Fra   Tro Bro Léon281668520451
Ita   Giro d'Italia, Rit 9 : Castel di Sangro - Campo Felice05078492450
Ita   Giro d'Italia, Rit 8 : Foggia - Guardia Sanframondi2458492445
Ita   Giro d'Italia, Rit 7 : Notaresco - Termoli135138490445
Ita   Giro d'Italia, Rit 6 : Grotte di Frassasi - Ascoli05068355449
Ita   Giro d'Italia, Rit 5 : Modena - Catollica17558355446
Ita   Giro d'Italia, Rit 4 : Piacenza - Sestola0308180452
Ita   Giro d'Italia, Rit 3 : Biella - Canale55398180452
Ita   Giro d'Italia, Rit 2 : Stupingi - Novara168138125453
Ita   Giro d'Italia, Rit 1 : Turijn - Turijn (TT)04897957460
Sui   Tour de Romandie, Eindstand434577957456
Sui   Tour de Romandie, Rit 6 : Fribourg - Fribourg (TT)03727914452
Sui   Tour de Romandie, Rit 5 : Sion - Thyon04497914452
Sui   Tour de Romandie, Rit 4 : Estavayer - Estavayer46597914451
Sui   Tour de Romandie, Rit 3 : La Neuville - Saint Imier04457868452
Sui   Tour de Romandie, Rit 2 : Aigle - Martigny50547868451
Sui   Tour de Romandie, Rit 1 : Oron (TT)04617818451
Bel   Liège - Bastogne - Liège 3534897818450
Bel   La Flèche Wallonne 1525107465431
Ned   Amstel Gold Race 3814547313407
Bel   Brabantse Pijl1523516932383
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Eindstand3654146780382
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 6 : Ondarrea - Arrate263846415362
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 5 : Hondarribia - Ondarroa10756389360
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 4 : Gasteiz - Hondarribia04666379361
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 3 : Amurrio - Laudio/Ermualde672996379359
Bel   Grote Scheldeprijs Schoten294216312360
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 2 : Zalla - Sestao273366018401
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 1 : Bilbao - Bilbao (TT)492665991402
Bel   Ronde van Vlaanderen3733865942405
ESP   GP Miguel Indurain04845569373
Bel   Dwars door Vlaanderen 36195569358
Bel   Gent - Wevelgem in Flanders Fields581275208398
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Eindstand55234627433
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 7 : Barcelona - Barcelona04524622403
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 6 : Tarragona - Mataro351444622401
Bel   GP E3 Binckbank - Harelbeke2224604587402
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 5 : La Pobla de Segur - Manresa03494365370
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 4 : Ripoll - Port Ainé04304365368
Bel   Eendaagse Brugge - De Panne579204365362
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 3 : Castelldefels - Vallter 200004373786433
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 2 : Banyoles (TT)04743786430
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 1 : Calella - Calella02023786428
Ita   Milano - Sanremo 1006253786427
Bel   Bredene Koksijde Classic208222780462
Bel   Danilith Nokere Koerse40352572478
Ita   Tirreno - Adriatico, Eindstand2305202532480
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 7 : San Benedetto del Tronto (TT)454762302448
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 6 : Castelraimondo - Lido di Ferno34552257447
Fra   Paris - Nice, Eindstand734762254447
Fra   Paris - Nice, Rit 8 : Nice - Nice28472181411
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 5 : Castellato - Castelfidardo634872153414
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 4 : Terni - Prati di Tivo05192090411
Fra   Paris - Nice, Rit 7 : Nice - Valdeblore la Colmiane561922090391
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 3 : Monticiano - Gualdo Tadino102852034396
Fra   Paris - Nice, Rit 6 : Brignoles - Biot10431932404
Fra   Paris - Nice, Rit 5 : Vienne - Bollène12211828418
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 2 : Camaiore - Chiusdino575011706439
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 1 : Lido di Camaiore - Lido di Camaiore11651649426
Fra   Paris - Nice, Rit 4 : Chalons sur Saône - Chiroubles562521533435
Fra   Paris - Nice, Rit 3 : Gien - Gien (TT)201231477446
Fra   Paris - Nice, Rit 2 : Oinville sur Montcient - Amilly120111457453
Fra   Paris - Nice, Rit 1 : Saint Cyr L'école - Saint Cyr L'école12371337474
Ita   GP Industria & Artigianato04531214485
Ita   Strade Bianche2635041214477
Ita   Trofeo Laigueglia34442951410
Bel   Kuurne - Brussel - Kuurne 153339917367
Fra   Royal Bernard Drome Classic0396764355
Fra   Faun-Ardèche Classic0445764344
Bel   Omloop Het Nieuwsblad67431764264
UAE   UAE Tour, Eindstand135458697197
UAE   UAE Tour, Rit 7 : Yas Mall - Abu Dhabi Breakwater53125626
UAE   UAE Tour, Rit 6 : Deira Island - Palm Jumeirah7365096
UAE   UAE Tour, Rit 5 : Fujairah Marine Club - Jebel Jais04884367
UAE   UAE Tour, Rit 4 : Al Marjan Island - Al Marjan Island7364364
UAE   UAE Tour, Rit 3 : Strata Manufactoring - Jebel Hafeet04953638
UAE   UAE Tour, Rit 2 : Al Hudayirat Island - Al Hudayirat Island04903632
UAE   UAE Tour, Rit 1 : Al Yash - Al Mirfa6153632
Esp   Clasica de Almeria27633025
Aus   National Championship Australia26412641


18/10/2021 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen