Deelnemers Speler: Bel   Daemen, Kim
Ploegnaam: Lotto Quickpick

Wedstrijd Score Rang Cumul. Score Cumul. Rang
Fra   GP de Plumelec-Morbihan662222658424
Fra   Paris - Tours 2332522592426
Ita   Il Lombardia33746122569424
Ita   Giro del Piemonte043922232418
Ita   Milano - Torino16744622232417
Ita   Tre Valle Varesine15418722065414
Ita   Coppa Bernocchi2447521911416
Fra   Paris - Roubaix 24545821887414
Ger   Sparkassen Münsterland Giro014421642413
Ita   Giro dell'Emilia 20240721642410
Bel   Tour de l'Eurométropole046121440413
Bel   UCI RR World Championships Leuven77235821440411
Fra   GP de Denain - Porte de Hainaut1308120668411
Ger   Rund um den Finanzplatz Eschborn - Frankfurt2259820538411
Bel   UCI TT World Championships Brugge15048020313413
Bel   Primus Classic Impanis - Van Petegem3423820163411
Ita   Coppa Sabatini3617820129409
Bel   GP de Wallonie032720093408
Fra   GP de Fourmies / La Voix du Nord 1305120093407
Ita   Europees Kampioenschap (Trento)4649619963408
Esp   Vuelta a España, Eindstand94140119917407
Esp   Vuelta a España, Rit 21 : Padron - Santiago de Compostella (TT)8018318976404
Bel   Binckbank Tour, Eindstand3744518896405
Bel   Binckbank Tour, Rit 7 : Namur - Geraardsbergen033618859401
Esp   Vuelta a España, Rit 20 : Sanxenxo - Castro de Herville5839918859400
Bel   Binckbank Tour, Rit 6 : Ottignies Louvain la Neuve - Houffalize238318801400
Esp   Vuelta a España, Rit 19 : Tapia - Monforte de Lemos1813718799399
Bel   Binckbank Tour, Rit 5 : Riemst - Bilzen4318018781400
Esp   Vuelta a España, Rit 18 : Salas - Altu d'el Gamoniteiru7344018738399
Ned   Binckbank Tour, Rit 4 : Aalter - Ardooie819318665398
Esp   Vuelta a España, Rit 17 : Unquera - Lagos de Covadonga9343518657398
Ned   Binckbank Tour, Rit 3 : Essen - Hoogerheide35418564396
Esp   Vuelta a España, Rit 16 : Laredo - Santa Cruz de Bezana1524118561396
Ned   Binckbank Tour, Rit 2 : Lelystad - Lelystad TT026518546395
Ned   Binckbank Tour, Rit 1 : Surhuisterveen - Dokkum020118546395
Fra   Bretagne Classic - Ouest France14227618546394
Esp   Vuelta a España, Rit 15 : Navalmoral de la Mata - El Barraco4028118404394
Esp   Vuelta a España, Rit 14 : Don Benito - Pico Villuercas1529118364394
Bel   Brussels Cycling Classic5246018349393
Esp   Vuelta a España, Rit 13 : Belmez - Villanueva de la Serena113218297387
Esp   Vuelta a España, Rit 12 : Jaen - Cordoba2511718296387
Esp   Vuelta a España, Rit 11 : Antequera - Valdepeña de Jean7544318271387
Esp   Vuelta a España, Rit 10 : Roquetas de Mar - Rincon de la Victoria016818196387
Esp   Vuelta a España, Rit 9 : Puerto Lumbreras - Alto de Velefique6043818196386
Esp   Vuelta a España, Rit 8 : Santa Pola - La Manga del Mar Menor4819418136385
Esp   Vuelta a España, Rit 7 : Gandia - Balcon de Alicante4311018088385
Esp   Vuelta a España, Rit 6 : Requena - Alto la Montaña de Cuellera8517518045388
Esp   Vuelta a España, Rit 5 : Taracon - Albacete7010117960388
Esp   Vuelta a España, Rit 4 : El Burgo de Osma - Molna de Aragon1231517890390
Esp   Vuelta a España, Rit 3 : Santo Domingo de Silos - Pico Blanco744617878388
Pol   Tour de Pologne, Eindstand7734017871388
Pol   Tour de Pologne, Rit 7 : Zabrze - Krakow042617794382
Esp   Vuelta a España, Rit 2 : Caleruega - Burgos1136217794382
Esp   Vuelta a España, Rit 1 : Burgos - Burgos (TT)916217681386
Pol   Tour de Pologne, Rit 6 : Katowice - Katowice (TT)044317590388
Pol   Tour de Pologne, Rit 5 : Chocholow - Bielsko Biala045517590387
Pol   Tour de Pologne, Rit 4 : Tarnow - Bukovina Resort045817590387
Pol   Tour de Pologne, Rit 3 : Sanok - Rzeszow044417590385
Pol   Tour de Pologne, Rit 2 : Zamosc - Przemysl045717590385
Pol   Tour de Pologne, Rit 1 : Lublin - Chelm041417590384
Esp   Clasica San Sebastian10636517590384
Jpn   Olympische tijdrit Tokyo37640317484386
Jpn   Olympische wegrit Tokyo122327817108383
Fra   Tour de France, Eindstand19258715885396
Fra   Tour de France, Rit 21 : Chatou - Parijs1209613960411
Fra   Tour de France, Rit 20 : Libourne - St Emilion (TT)10334913840414
Fra   Tour de France, Rit 19 : Mourenx - Libourne2043313737414
Fra   Tour de France, Rit 18 : Pau - Luz Ardiden15712813717413
Fra   Tour de France, Rit 17 : Muret - St Lary Soulan17410413560413
Fra   Tour de France, Rit 16 : Pas de la Case - St Gaudens5719013386414
Fra   Tour de France, Rit 15 : Céret - Andorra2830213329414
Fra   Tour de France, Rit 14 : Carcassonne - Quillan7129213301416
Fra   Tour de France, Rit 13 : Nîmes - Carcassonne1008313230415
Fra   Tour de France, Rit 12 : St Paul Trois Ch$ateaux - Nîmes2236013130418
Fra   Tour de France, Rit 11 : Sorgues - Malaucène14035013108416
Fra   Tour de France, Rit 10 : Albertville - Valences1684112968416
Fra   Tour de France, Rit 9 : Albertville - Tignes3542012800421
Fra   Tour de France, Rit 8 : Oyonnax - Le Grand Bornand1705612765421
Fra   Tour de France, Rit 7 : Vierzon - Le Creusot4827412595424
Fra   Tour de France, Rit 6 : Tours - Chateauroux1205912547424
Fra   Tour de France, Rit 5 : Changé - Laval (TT)14610512427427
Fra   Tour de France, Rit 4 : Redon - Fougères1403712281428
Fra   Tour de France, Rit 3 : Lorient - Pontivy3527912141432
Fra   Tour de France, Rit 2 : Perros-Guirec - Mûr de Bretagne2284212106430
Fra   Tour de France, Rit 1 : Brest - Landerneau2195311878435
Col   Campeonato nacionale Colombia047311659440
Slo   National Championship Slovenia5440911659440
Ita   Campionato nazionale Italia1828811605440
Bel   Nationaal Kampioenschap België21237111587438
Fra   Championnat national France534211375441
Ned   Nationaal kampioenschap Nederland109611370440
Ger   National Meisterschaft Deutschland4041911360441
Esp   Campeonato nacionale España048511320439
Den   Nationalt Mesterskab Danmark047511320439
Sui   Tour de Suisse, Eindstand8545411320438
Sui   Tour de Suisse, Andermatt- Andermatt050811235432
Sui   Tour de Suisse, Disentis Sedrun - Andermatt (TT)2839411235432
Sui   Tour de Suisse, Fiesch - Disentis Sedrun049311207431
Sui   Tour de Suisse, Gstaad - Leukerbad248911207431
Sui   Tour de Suisse, St Urban - Gstaad1114511205429
Sui   Tour de Suisse, Lachen - Pfaffnau845411194430
Sui   Tour de Suisse, Neuhausen am Rheinfeld - Lachen5113311110431
Sui   Tour de Suisse, Frauenfeld - Frauenfeld (TT)538711059431
Fra   Critérium du Dauphiné, Eindstand46016411054431
Fra   Critérium du Dauphiné, La Léchère les Bains - Les Gets725610594437
Bel   Dwars door het Hageland048610587437
Fra   Critérium du Dauphiné, St Martin le Vinoux - La Plagne235610587437
Fra   Critérium du Dauphiné, Loriol sur Drôme - Le Sappey en Chartreuse2313310585437
Fra   Critérium du Dauphiné, St Chamond - St Vallier051410562437
Fra   Critérium du Dauphiné, Firminy - Roche la Molière (TT)556510562436
Fra   Critérium du Dauphiné, Langeac - St Haon le Vieux528210507438
Fra   Critérium du Dauphiné, Brioude - Saugues049810502437
Ita   Giro d'Italia, Eindstand131536410502437
Ita   Giro d'Italia, Rit 21 : Senago - Milaan (TT)05109187451
Fra   Critérium du Dauphiné, Issoire - Issoire04969187449
Ita   Giro d'Italia, Rit 20 : Verbania - Valle Spluga Alpe Motta803309187449
Ita   Giro d'Italia, Rit 19 : Abbiategrasso - Alpe di Mera1214079107449
Ita   Giro d'Italia, Rit 18 : Rovereto - Stradella184348986451
Ita   Giro d'Italia, Rit 17 : Canazei - Sega di Ala1181128968450
Ita   Giro d'Italia, Rit 16 : Sacile - Cortina d'Ampezzo1332278850450
Ita   Giro d'Italia, Rit 15 : Grado - Gorizia184618717452
Ita   Giro d'Italia, Rit 14 : Cittadella - Monte Zoncolan404408699453
Ita   Giro d'Italia, Rit 13: Ravenna - Verona213948659454
Ita   Giro d'Italia, Rit 12 : Siena - Bagno di Romagna184388638451
Ita   Giro d'Italia, Rit 11 : Perugia - Montalcino184188620451
Ita   Giro d'Italia, Rit 10 : L'Aquila - Foligno203558602451
Fra   Tro Bro Léon04938582448
Ita   Giro d'Italia, Rit 9 : Castel di Sangro - Campo Felice1183668582447
Ita   Giro d'Italia, Rit 8 : Foggia - Guardia Sanframondi05048464447
Ita   Giro d'Italia, Rit 7 : Notaresco - Termoli751738464447
Ita   Giro d'Italia, Rit 6 : Grotte di Frassasi - Ascoli801108389447
Ita   Giro d'Italia, Rit 5 : Modena - Catollica981648309449
Ita   Giro d'Italia, Rit 4 : Piacenza - Sestola04738211450
Ita   Giro d'Italia, Rit 3 : Biella - Canale153948211450
Ita   Giro d'Italia, Rit 2 : Stupingi - Novara412088196449
Ita   Giro d'Italia, Rit 1 : Turijn - Turijn (TT)54588155448
Sui   Tour de Romandie, Eindstand1034188150447
Sui   Tour de Romandie, Rit 6 : Fribourg - Fribourg (TT)04628047443
Sui   Tour de Romandie, Rit 5 : Sion - Thyon05018047443
Sui   Tour de Romandie, Rit 4 : Estavayer - Estavayer04708047440
Sui   Tour de Romandie, Rit 3 : La Neuville - Saint Imier211258047439
Sui   Tour de Romandie, Rit 2 : Aigle - Martigny04448026437
Sui   Tour de Romandie, Rit 1 : Oron (TT)13698026435
Bel   Liège - Bastogne - Liège 8353038025435
Bel   La Flèche Wallonne 5173247190448
Ned   Amstel Gold Race 4563996673457
Bel   Brabantse Pijl1843066217459
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Eindstand7071676033463
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 6 : Ondarrea - Arrate70895326488
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 5 : Hondarribia - Ondarroa22775256489
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 4 : Gasteiz - Hondarribia72345254489
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 3 : Amurrio - Laudio/Ermualde782005247489
Bel   Grote Scheldeprijs Schoten143625169491
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 2 : Zalla - Sestao352085155488
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 1 : Bilbao - Bilbao (TT)522045120488
Bel   Ronde van Vlaanderen3414175068489
ESP   GP Miguel Indurain1022174727482
Bel   Dwars door Vlaanderen 454884625484
Bel   Gent - Wevelgem in Flanders Fields504754580477
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Eindstand1963254076487
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 7 : Barcelona - Barcelona22993880489
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 6 : Tarragona - Mataro04893878489
Bel   GP E3 Binckbank - Harelbeke2014693878489
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 5 : La Pobla de Segur - Manresa35363677476
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 4 : Ripoll - Port Ainé13803642476
Bel   Eendaagse Brugge - De Panne403743641476
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 3 : Castelldefels - Vallter 200004973601454
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 2 : Banyoles (TT)43633601453
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 1 : Calella - Calella8423597454
Ita   Milano - Sanremo 6852313589454
Bel   Bredene Koksijde Classic1061372904447
Bel   Danilith Nokere Koerse04612798451
Ita   Tirreno - Adriatico, Eindstand6393942798450
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 7 : San Benedetto del Tronto (TT)91192159464
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 6 : Castelraimondo - Lido di Ferno14772068475
Fra   Paris - Nice, Eindstand904342067476
Fra   Paris - Nice, Rit 8 : Nice - Nice102251977457
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 5 : Castellato - Castelfidardo734241967457
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 4 : Terni - Prati di Tivo284641894454
Fra   Paris - Nice, Rit 7 : Nice - Valdeblore la Colmiane562581866451
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 3 : Monticiano - Gualdo Tadino102901810456
Fra   Paris - Nice, Rit 6 : Brignoles - Biot84431708458
Fra   Paris - Nice, Rit 5 : Vienne - Bollène114061624472
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 2 : Camaiore - Chiusdino1024391613469
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 1 : Lido di Camaiore - Lido di Camaiore851251511471
Fra   Paris - Nice, Rit 4 : Chalons sur Saône - Chiroubles582221426474
Fra   Paris - Nice, Rit 3 : Gien - Gien (TT)231011368479
Fra   Paris - Nice, Rit 2 : Oinville sur Montcient - Amilly571271345481
Fra   Paris - Nice, Rit 1 : Saint Cyr L'école - Saint Cyr L'école183641288482
Ita   GP Industria & Artigianato05081270476
Ita   Strade Bianche5054021270463
Ita   Trofeo Laigueglia78374765475
Bel   Kuurne - Brussel - Kuurne 262145687469
Fra   Royal Bernard Drome Classic6311425506
Fra   Faun-Ardèche Classic130202419504
Bel   Omloop Het Nieuwsblad117279289515
UAE   UAE Tour, Eindstand32511172516
UAE   UAE Tour, Rit 7 : Yas Mall - Abu Dhabi Breakwater30221140488
UAE   UAE Tour, Rit 6 : Deira Island - Palm Jumeirah18322110500
UAE   UAE Tour, Rit 5 : Fujairah Marine Club - Jebel Jais051792503
UAE   UAE Tour, Rit 4 : Al Marjan Island - Al Marjan Island1930792493
UAE   UAE Tour, Rit 3 : Strata Manufactoring - Jebel Hafeet051873494
UAE   UAE Tour, Rit 2 : Al Hudayirat Island - Al Hudayirat Island3018073336
UAE   UAE Tour, Rit 1 : Al Yash - Al Mirfa438343381
Esp   Clasica de Almeria04230433
Aus   National Championship Australia02990299


18/10/2021 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen