Deelnemers Speler: Bel   Van Reeth, Daam
Ploegnaam: Velonique

Wedstrijd Score Rang Cumul. Score Cumul. Rang
Ita   Coppa Sabatini1039724608107
Bel   GP de Wallonie041724598106
Fra   GP de Fourmies / La Voix du Nord 034224598106
Ita   Europees Kampioenschap (Trento)7645124598104
Esp   Vuelta a España, Eindstand1851172452298
Esp   Vuelta a España, Rit 21 : Padron - Santiago de Compostella (TT)8211622671127
Bel   Binckbank Tour, Eindstand15428922589127
Bel   Binckbank Tour, Rit 7 : Namur - Geraardsbergen043822435124
Esp   Vuelta a España, Rit 20 : Sanxenxo - Castro de Herville1083622435124
Bel   Binckbank Tour, Rit 6 : Ottignies Louvain la Neuve - Houffalize050522327124
Esp   Vuelta a España, Rit 19 : Tapia - Monforte de Lemos1827722327122
Bel   Binckbank Tour, Rit 5 : Riemst - Bilzen1839322309122
Esp   Vuelta a España, Rit 18 : Salas - Altu d'el Gamoniteiru1791722291121
Ned   Binckbank Tour, Rit 4 : Aalter - Ardooie827222112125
Esp   Vuelta a España, Rit 17 : Unquera - Lagos de Covadonga1507922104125
Ned   Binckbank Tour, Rit 3 : Essen - Hoogerheide316821954126
Esp   Vuelta a España, Rit 16 : Laredo - Santa Cruz de Bezana044321951126
Ned   Binckbank Tour, Rit 2 : Lelystad - Lelystad TT223921951122
Ned   Binckbank Tour, Rit 1 : Surhuisterveen - Dokkum034621929123
Fra   Bretagne Classic - Ouest France13245121929123
Esp   Vuelta a España, Rit 15 : Navalmoral de la Mata - El Barraco5614521797121
Esp   Vuelta a España, Rit 14 : Don Benito - Pico Villuercas855421741121
Bel   Brussels Cycling Classic13035021656124
Esp   Vuelta a España, Rit 13 : Belmez - Villanueva de la Serena127921526115
Esp   Vuelta a España, Rit 12 : Jaen - Cordoba040821525115
Esp   Vuelta a España, Rit 11 : Antequera - Valdepeña de Jean172821525115
Esp   Vuelta a España, Rit 10 : Roquetas de Mar - Rincon de la Victoria032521353119
Esp   Vuelta a España, Rit 9 : Puerto Lumbreras - Alto de Velefique1172321353117
Esp   Vuelta a España, Rit 8 : Santa Pola - La Manga del Mar Menor1846021236121
Esp   Vuelta a España, Rit 7 : Gandia - Balcon de Alicante3517221218114
Esp   Vuelta a España, Rit 6 : Requena - Alto la Montaña de Cuellera9011121183114
Esp   Vuelta a España, Rit 5 : Taracon - Albacete045821093120
Esp   Vuelta a España, Rit 4 : El Burgo de Osma - Molna de Aragon049221093115
Esp   Vuelta a España, Rit 3 : Santo Domingo de Silos - Pico Blanco278521093110
Pol   Tour de Pologne, Eindstand22014521066111
Pol   Tour de Pologne, Rit 7 : Zabrze - Krakow014820846122
Esp   Vuelta a España, Rit 2 : Caleruega - Burgos1845220846122
Esp   Vuelta a España, Rit 1 : Burgos - Burgos (TT)8929220828113
Pol   Tour de Pologne, Rit 6 : Katowice - Katowice (TT)324920739113
Pol   Tour de Pologne, Rit 5 : Chocholow - Bielsko Biala188320707118
Pol   Tour de Pologne, Rit 4 : Tarnow - Bukovina Resort455520689122
Pol   Tour de Pologne, Rit 3 : Sanok - Rzeszow108520644125
Pol   Tour de Pologne, Rit 2 : Zamosc - Przemysl455620634125
Pol   Tour de Pologne, Rit 1 : Lublin - Chelm011020589129
Esp   Clasica San Sebastian10437120589129
Jpn   Olympische tijdrit Tokyo7132320485121
Jpn   Olympische wegrit Tokyo129722519772139
Fra   Tour de France, Eindstand154531218475138
Fra   Tour de France, Rit 21 : Chatou - Parijs11510616930112
Fra   Tour de France, Rit 20 : Libourne - St Emilion (TT)1287516815116
Fra   Tour de France, Rit 19 : Mourenx - Libourne2023216687119
Fra   Tour de France, Rit 18 : Pau - Luz Ardiden14025616667116
Fra   Tour de France, Rit 17 : Muret - St Lary Soulan14031016527116
Fra   Tour de France, Rit 16 : Pas de la Case - St Gaudens2043016387110
Fra   Tour de France, Rit 15 : Céret - Andorra2141216367108
Fra   Tour de France, Rit 14 : Carcassonne - Quillan712841634699
Fra   Tour de France, Rit 13 : Nîmes - Carcassonne100541627595
Fra   Tour de France, Rit 12 : St Paul Trois Ch$ateaux - Nîmes475616175106
Fra   Tour de France, Rit 11 : Sorgues - Malaucène15030116128108
Fra   Tour de France, Rit 10 : Albertville - Valences1535815978105
Fra   Tour de France, Rit 9 : Albertville - Tignes3623215825117
Fra   Tour de France, Rit 8 : Oyonnax - Le Grand Bornand9518815789115
Fra   Tour de France, Rit 7 : Vierzon - Le Creusot4819115694115
Fra   Tour de France, Rit 6 : Tours - Chateauroux1186415646115
Fra   Tour de France, Rit 5 : Changé - Laval (TT)1951115528123
Fra   Tour de France, Rit 4 : Redon - Fougères1156315333129
Fra   Tour de France, Rit 3 : Lorient - Pontivy3521515218139
Fra   Tour de France, Rit 2 : Perros-Guirec - Mûr de Bretagne20611815183138
Fra   Tour de France, Rit 1 : Brest - Landerneau17418514977143
Col   Campeonato nacionale Colombia048814803143
Slo   National Championship Slovenia5442214803143
Ita   Campionato nazionale Italia1829114749141
Bel   Nationaal Kampioenschap België21237614731138
Fra   Championnat national France051514519138
Ned   Nationaal kampioenschap Nederland049114519138
Ger   National Meisterschaft Deutschland4042314519137
Esp   Campeonato nacionale España049814479127
Den   Nationalt Mesterskab Danmark048914479126
Sui   Tour de Suisse, Eindstand5156214479126
Sui   Tour de Suisse, Andermatt- Andermatt334113964148
Sui   Tour de Suisse, Disentis Sedrun - Andermatt (TT)4910613931151
Sui   Tour de Suisse, Fiesch - Disentis Sedrun161813882154
Sui   Tour de Suisse, Gstaad - Leukerbad765813866156
Sui   Tour de Suisse, St Urban - Gstaad1115213790163
Sui   Tour de Suisse, Lachen - Pfaffnau7412513779163
Sui   Tour de Suisse, Neuhausen am Rheinfeld - Lachen5113513705166
Sui   Tour de Suisse, Frauenfeld - Frauenfeld (TT)540113654167
Fra   Critérium du Dauphiné, Eindstand36824913649167
Fra   Critérium du Dauphiné, La Léchère les Bains - Les Gets340213281158
Bel   Dwars door het Hageland049813278156
Fra   Critérium du Dauphiné, St Martin le Vinoux - La Plagne1015913278155
Fra   Critérium du Dauphiné, Loriol sur Drôme - Le Sappey en Chartreuse136813268156
Fra   Critérium du Dauphiné, St Chamond - St Vallier4529613267156
Fra   Critérium du Dauphiné, Firminy - Roche la Molière (TT)051513222159
Fra   Critérium du Dauphiné, Langeac - St Haon le Vieux050713222151
Fra   Critérium du Dauphiné, Brioude - Saugues050613222150
Ita   Giro d'Italia, Eindstand161415413222150
Ita   Giro d'Italia, Rit 21 : Senago - Milaan (TT)807911608170
Fra   Critérium du Dauphiné, Issoire - Issoire050511528185
Ita   Giro d'Italia, Rit 20 : Verbania - Valle Spluga Alpe Motta9510611528184
Ita   Giro d'Italia, Rit 19 : Abbiategrasso - Alpe di Mera16411711433188
Ita   Giro d'Italia, Rit 18 : Rovereto - Stradella1844711269189
Ita   Giro d'Italia, Rit 17 : Canazei - Sega di Ala8827311251189
Ita   Giro d'Italia, Rit 16 : Sacile - Cortina d'Ampezzo14218211163188
Ita   Giro d'Italia, Rit 15 : Grado - Gorizia1846911021190
Ita   Giro d'Italia, Rit 14 : Cittadella - Monte Zoncolan4044711003190
Ita   Giro d'Italia, Rit 13: Ravenna - Verona8813110963190
Ita   Giro d'Italia, Rit 12 : Siena - Bagno di Romagna1845110875198
Ita   Giro d'Italia, Rit 11 : Perugia - Montalcino1843210857198
Ita   Giro d'Italia, Rit 10 : L'Aquila - Foligno1849710839198
Fra   Tro Bro Léon050510821187
Ita   Giro d'Italia, Rit 9 : Castel di Sangro - Campo Felice13715610821186
Ita   Giro d'Italia, Rit 8 : Foggia - Guardia Sanframondi130510684188
Ita   Giro d'Italia, Rit 7 : Notaresco - Termoli7039510683188
Ita   Giro d'Italia, Rit 6 : Grotte di Frassasi - Ascoli5922110613189
Ita   Giro d'Italia, Rit 5 : Modena - Catollica11014910554188
Ita   Giro d'Italia, Rit 4 : Piacenza - Sestola048810444191
Ita   Giro d'Italia, Rit 3 : Biella - Canale1837710444191
Ita   Giro d'Italia, Rit 2 : Stupingi - Novara5913210426190
Ita   Giro d'Italia, Rit 1 : Turijn - Turijn (TT)1087210367193
Sui   Tour de Romandie, Eindstand40814310259209
Sui   Tour de Romandie, Rit 6 : Fribourg - Fribourg (TT)18969851232
Sui   Tour de Romandie, Rit 5 : Sion - Thyon74529833233
Sui   Tour de Romandie, Rit 4 : Estavayer - Estavayer03699759241
Sui   Tour de Romandie, Rit 3 : La Neuville - Saint Imier04369759235
Sui   Tour de Romandie, Rit 2 : Aigle - Martigny03049759232
Sui   Tour de Romandie, Rit 1 : Oron (TT)281769759230
Bel   Liège - Bastogne - Liège 7323899731232
Bel   La Flèche Wallonne 6201808999205
Ned   Amstel Gold Race 4783668379212
Bel   Brabantse Pijl2311727901173
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Eindstand6692017670177
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 6 : Ondarrea - Arrate353027001186
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 5 : Hondarribia - Ondarroa12196966180
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 4 : Gasteiz - Hondarribia271526954183
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 3 : Amurrio - Laudio/Ermualde791636927188
Bel   Grote Scheldeprijs Schoten342756848193
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 2 : Zalla - Sestao322386814184
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 1 : Bilbao - Bilbao (TT)74156782184
Bel   Ronde van Vlaanderen4303426708195
ESP   GP Miguel Indurain942296278150
Bel   Dwars door Vlaanderen 904106184144
Bel   Gent - Wevelgem in Flanders Fields2814026094125
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Eindstand42895581397
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 7 : Barcelona - Barcelona13675385140
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 6 : Tarragona - Mataro112295384138
Bel   GP E3 Binckbank - Harelbeke3562655373131
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 5 : La Pobla de Segur - Manresa101355017128
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 4 : Ripoll - Port Ainé182255007129
Bel   Eendaagse Brugge - De Panne04874989128
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 3 : Castelldefels - Vallter 200045165498981
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 2 : Banyoles (TT)3835494489
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 1 : Calella - Calella03144906101
Ita   Milano - Sanremo 4024864906101
Bel   Bredene Koksijde Classic106109450425
Bel   Danilith Nokere Koerse6165439827
Ita   Tirreno - Adriatico, Eindstand104312439227
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 7 : San Benedetto del Tronto (TT)7840334970
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 6 : Castelraimondo - Lido di Ferno1252327184
Fra   Paris - Nice, Eindstand46488325984
Fra   Paris - Nice, Rit 8 : Nice - Nice18952795166
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 5 : Castellato - Castelfidardo110702777168
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 4 : Terni - Prati di Tivo97872667171
Fra   Paris - Nice, Rit 7 : Nice - Valdeblore la Colmiane61882570174
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 3 : Monticiano - Gualdo Tadino108412509180
Fra   Paris - Nice, Rit 6 : Brignoles - Biot611742401182
Fra   Paris - Nice, Rit 5 : Vienne - Bollène113712340188
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 2 : Camaiore - Chiusdino115622329181
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 1 : Lido di Camaiore - Lido di Camaiore573552214185
Fra   Paris - Nice, Rit 4 : Chalons sur Saône - Chiroubles611622157179
Fra   Paris - Nice, Rit 3 : Gien - Gien (TT)28502096186
Fra   Paris - Nice, Rit 2 : Oinville sur Montcient - Amilly283362068189
Fra   Paris - Nice, Rit 1 : Saint Cyr L'école - Saint Cyr L'école183282040190
Ita   GP Industria & Artigianato663482022181
Ita   Strade Bianche6052001956160
Ita   Trofeo Laigueglia1292711351171
Bel   Kuurne - Brussel - Kuurne 298771222152
Fra   Royal Bernard Drome Classic23114924225
Fra   Faun-Ardèche Classic120237901220
Bel   Omloop Het Nieuwsblad167155781238
UAE   UAE Tour, Eindstand352279614273
UAE   UAE Tour, Rit 7 : Yas Mall - Abu Dhabi Breakwater0429262273
UAE   UAE Tour, Rit 6 : Deira Island - Palm Jumeirah9448262217
UAE   UAE Tour, Rit 5 : Fujairah Marine Club - Jebel Jais39187253170
UAE   UAE Tour, Rit 4 : Al Marjan Island - Al Marjan Island9423214178
UAE   UAE Tour, Rit 3 : Strata Manufactoring - Jebel Hafeet57240205157
UAE   UAE Tour, Rit 2 : Al Hudayirat Island - Al Hudayirat Island4685148164
UAE   UAE Tour, Rit 1 : Al Yash - Al Mirfa41207102192
Esp   Clasica de Almeria5220061194
Aus   National Championship Australia970970


17/09/2021 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen