Deelnemers Speler: Bel   Nyssen, Jens
Ploegnaam: Iron Men

Wedstrijd Score Rang Cumul. Score Cumul. Rang
Ita   Coppa Sabatini2823923562199
Bel   GP de Wallonie049623534198
Fra   GP de Fourmies / La Voix du Nord 4616223534197
Ita   Europees Kampioenschap (Trento)4450123488198
Esp   Vuelta a España, Eindstand137420723444188
Esp   Vuelta a España, Rit 21 : Padron - Santiago de Compostella (TT)7835222070189
Bel   Binckbank Tour, Eindstand551321992189
Bel   Binckbank Tour, Rit 7 : Namur - Geraardsbergen050221987168
Esp   Vuelta a España, Rit 20 : Sanxenxo - Castro de Herville6837921987167
Bel   Binckbank Tour, Rit 6 : Ottignies Louvain la Neuve - Houffalize052121919166
Esp   Vuelta a España, Rit 19 : Tapia - Monforte de Lemos1840521919165
Bel   Binckbank Tour, Rit 5 : Riemst - Bilzen846121901165
Esp   Vuelta a España, Rit 18 : Salas - Altu d'el Gamoniteiru8539421893164
Ned   Binckbank Tour, Rit 4 : Aalter - Ardooie834721808160
Esp   Vuelta a España, Rit 17 : Unquera - Lagos de Covadonga14311921800160
Ned   Binckbank Tour, Rit 3 : Essen - Hoogerheide328421657161
Esp   Vuelta a España, Rit 16 : Laredo - Santa Cruz de Bezana050421654161
Ned   Binckbank Tour, Rit 2 : Lelystad - Lelystad TT048421654158
Ned   Binckbank Tour, Rit 1 : Surhuisterveen - Dokkum047121654157
Fra   Bretagne Classic - Ouest France14235621654157
Esp   Vuelta a España, Rit 15 : Navalmoral de la Mata - El Barraco1341521512155
Esp   Vuelta a España, Rit 14 : Don Benito - Pico Villuercas8510021499151
Bel   Brussels Cycling Classic052521414153
Esp   Vuelta a España, Rit 13 : Belmez - Villanueva de la Serena141421414138
Esp   Vuelta a España, Rit 12 : Jaen - Cordoba048621413136
Esp   Vuelta a España, Rit 11 : Antequera - Valdepeña de Jean9439221413133
Esp   Vuelta a España, Rit 10 : Roquetas de Mar - Rincon de la Victoria047221319124
Esp   Vuelta a España, Rit 9 : Puerto Lumbreras - Alto de Velefique7828921319123
Esp   Vuelta a España, Rit 8 : Santa Pola - La Manga del Mar Menor2533921241120
Esp   Vuelta a España, Rit 7 : Gandia - Balcon de Alicante509421216115
Esp   Vuelta a España, Rit 6 : Requena - Alto la Montaña de Cuellera6640421166121
Esp   Vuelta a España, Rit 5 : Taracon - Albacete134821100115
Esp   Vuelta a España, Rit 4 : El Burgo de Osma - Molna de Aragon4027221099111
Esp   Vuelta a España, Rit 3 : Santo Domingo de Silos - Pico Blanco844221059113
Pol   Tour de Pologne, Eindstand1039621051113
Pol   Tour de Pologne, Rit 7 : Zabrze - Krakow111421041101
Esp   Vuelta a España, Rit 2 : Caleruega - Burgos1849421040101
Esp   Vuelta a España, Rit 1 : Burgos - Burgos (TT)884392102299
Pol   Tour de Pologne, Rit 6 : Katowice - Katowice (TT)04942093498
Pol   Tour de Pologne, Rit 5 : Chocholow - Bielsko Biala04972093496
Pol   Tour de Pologne, Rit 4 : Tarnow - Bukovina Resort05022093496
Pol   Tour de Pologne, Rit 3 : Sanok - Rzeszow04942093494
Pol   Tour de Pologne, Rit 2 : Zamosc - Przemysl05012093494
Pol   Tour de Pologne, Rit 1 : Lublin - Chelm04782093492
Esp   Clasica San Sebastian1412752093492
Jpn   Olympische tijdrit Tokyo5531632079392
Jpn   Olympische wegrit Tokyo1512672024093
Fra   Tour de France, Eindstand181314218728109
Fra   Tour de France, Rit 21 : Chatou - Parijs8044016915116
Fra   Tour de France, Rit 20 : Libourne - St Emilion (TT)10339716835113
Fra   Tour de France, Rit 19 : Mourenx - Libourne2316816732113
Fra   Tour de France, Rit 18 : Pau - Luz Ardiden15314916709108
Fra   Tour de France, Rit 17 : Muret - St Lary Soulan1759816556109
Fra   Tour de France, Rit 16 : Pas de la Case - St Gaudens2240816381112
Fra   Tour de France, Rit 15 : Céret - Andorra215116359109
Fra   Tour de France, Rit 14 : Carcassonne - Quillan1509116144132
Fra   Tour de France, Rit 13 : Nîmes - Carcassonne2048215994135
Fra   Tour de France, Rit 12 : St Paul Trois Ch$ateaux - Nîmes2241115974134
Fra   Tour de France, Rit 11 : Sorgues - Malaucène18710415952132
Fra   Tour de France, Rit 10 : Albertville - Valences7426315765135
Fra   Tour de France, Rit 9 : Albertville - Tignes3635215691133
Fra   Tour de France, Rit 8 : Oyonnax - Le Grand Bornand1556915655131
Fra   Tour de France, Rit 7 : Vierzon - Le Creusot4829515500134
Fra   Tour de France, Rit 6 : Tours - Chateauroux4819315452137
Fra   Tour de France, Rit 5 : Changé - Laval (TT)14518515404136
Fra   Tour de France, Rit 4 : Redon - Fougères4521715259139
Fra   Tour de France, Rit 3 : Lorient - Pontivy3821115214141
Fra   Tour de France, Rit 2 : Perros-Guirec - Mûr de Bretagne239315176141
Fra   Tour de France, Rit 1 : Brest - Landerneau19513514937150
Col   Campeonato nacionale Colombia043414742152
Slo   National Championship Slovenia5437714742152
Ita   Campionato nazionale Italia047814688149
Bel   Nationaal Kampioenschap België17042214688149
Fra   Championnat national France596814518139
Ned   Nationaal kampioenschap Nederland044814459148
Ger   National Meisterschaft Deutschland190114459147
Esp   Campeonato nacionale España716414269159
Den   Nationalt Mesterskab Danmark043714262158
Sui   Tour de Suisse, Eindstand26628814262158
Sui   Tour de Suisse, Andermatt- Andermatt2819413996145
Sui   Tour de Suisse, Disentis Sedrun - Andermatt (TT)2837013968145
Sui   Tour de Suisse, Fiesch - Disentis Sedrun046413940145
Sui   Tour de Suisse, Gstaad - Leukerbad2329313940145
Sui   Tour de Suisse, St Urban - Gstaad046913917145
Sui   Tour de Suisse, Lachen - Pfaffnau2338713917145
Sui   Tour de Suisse, Neuhausen am Rheinfeld - Lachen4914813894145
Sui   Tour de Suisse, Frauenfeld - Frauenfeld (TT)535413845144
Fra   Critérium du Dauphiné, Eindstand6593313840144
Fra   Critérium du Dauphiné, La Léchère les Bains - Les Gets820113181177
Bel   Dwars door het Hageland045613173178
Fra   Critérium du Dauphiné, St Martin le Vinoux - La Plagne1510913173178
Fra   Critérium du Dauphiné, Loriol sur Drôme - Le Sappey en Chartreuse591713158181
Fra   Critérium du Dauphiné, St Chamond - St Vallier468213099191
Fra   Critérium du Dauphiné, Firminy - Roche la Molière (TT)3817513053193
Fra   Critérium du Dauphiné, Langeac - St Haon le Vieux527813015198
Fra   Critérium du Dauphiné, Brioude - Saugues1812513010196
Ita   Giro d'Italia, Eindstand114342112992200
Ita   Giro d'Italia, Rit 21 : Senago - Milaan (TT)049811849130
Fra   Critérium du Dauphiné, Issoire - Issoire048111849128
Ita   Giro d'Italia, Rit 20 : Verbania - Valle Spluga Alpe Motta7043011849128
Ita   Giro d'Italia, Rit 19 : Abbiategrasso - Alpe di Mera12338811779125
Ita   Giro d'Italia, Rit 18 : Rovereto - Stradella1840011656119
Ita   Giro d'Italia, Rit 17 : Canazei - Sega di Ala4843111638118
Ita   Giro d'Italia, Rit 16 : Sacile - Cortina d'Ampezzo9344611590111
Ita   Giro d'Italia, Rit 15 : Grado - Gorizia2326011497101
Ita   Giro d'Italia, Rit 14 : Cittadella - Monte Zoncolan5025011474101
Ita   Giro d'Italia, Rit 13: Ravenna - Verona4332111424102
Ita   Giro d'Italia, Rit 12 : Siena - Bagno di Romagna1840311381102
Ita   Giro d'Italia, Rit 11 : Perugia - Montalcino1838111363101
Ita   Giro d'Italia, Rit 10 : L'Aquila - Foligno8825111345101
Fra   Tro Bro Léon861611257106
Ita   Giro d'Italia, Rit 9 : Castel di Sangro - Campo Felice11338811171126
Ita   Giro d'Italia, Rit 8 : Foggia - Guardia Sanframondi048511058121
Ita   Giro d'Italia, Rit 7 : Notaresco - Termoli7037011058121
Ita   Giro d'Italia, Rit 6 : Grotte di Frassasi - Ascoli4146010988121
Ita   Giro d'Italia, Rit 5 : Modena - Catollica8528610947117
Ita   Giro d'Italia, Rit 4 : Piacenza - Sestola043410862116
Ita   Giro d'Italia, Rit 3 : Biella - Canale2529610862116
Ita   Giro d'Italia, Rit 2 : Stupingi - Novara1141210837117
Ita   Giro d'Italia, Rit 1 : Turijn - Turijn (TT)052310826111
Sui   Tour de Romandie, Eindstand33720810826103
Sui   Tour de Romandie, Rit 6 : Fribourg - Fribourg (TT)03651048999
Sui   Tour de Romandie, Rit 5 : Sion - Thyon581361048997
Sui   Tour de Romandie, Rit 4 : Estavayer - Estavayer129910431102
Sui   Tour de Romandie, Rit 3 : La Neuville - Saint Imier33521043099
Sui   Tour de Romandie, Rit 2 : Aigle - Martigny03181042795
Sui   Tour de Romandie, Rit 1 : Oron (TT)04551042790
Bel   Liège - Bastogne - Liège 1024561042783
Bel   La Flèche Wallonne 83449403108
Ned   Amstel Gold Race 684738569152
Bel   Brabantse Pijl292537885174
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Eindstand6662087593199
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 6 : Ondarrea - Arrate75526927214
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 5 : Hondarribia - Ondarroa21316852222
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 4 : Gasteiz - Hondarribia39506850222
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 3 : Amurrio - Laudio/Ermualde84746811228
Bel   Grote Scheldeprijs Schoten04186727234
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 2 : Zalla - Sestao41776727216
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 1 : Bilbao - Bilbao (TT)492626686217
Bel   Ronde van Vlaanderen5352216637221
ESP   GP Miguel Indurain170696102216
Bel   Dwars door Vlaanderen 1941315932246
Bel   Gent - Wevelgem in Flanders Fields4101855738265
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Eindstand504605328270
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 7 : Barcelona - Barcelona04815278178
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 6 : Tarragona - Mataro04665278176
Bel   GP E3 Binckbank - Harelbeke3871815278167
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 5 : La Pobla de Segur - Manresa04114891186
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 4 : Ripoll - Port Ainé43474891183
Bel   Eendaagse Brugge - De Panne224034887178
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 3 : Castelldefels - Vallter 200033344865123
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 2 : Banyoles (TT)04984862118
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 1 : Calella - Calella03154862115
Ita   Milano - Sanremo 899774862115
Bel   Bredene Koksijde Classic782363963208
Bel   Danilith Nokere Koerse61673885210
Ita   Tirreno - Adriatico, Eindstand7113383879210
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 7 : San Benedetto del Tronto (TT)582033168155
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 6 : Castelraimondo - Lido di Ferno112253110154
Fra   Paris - Nice, Eindstand2053333099154
Fra   Paris - Nice, Rit 8 : Nice - Nice52752894115
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 5 : Castellato - Castelfidardo1091502889112
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 4 : Terni - Prati di Tivo742352780114
Fra   Paris - Nice, Rit 7 : Nice - Valdeblore la Colmiane562222706108
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 3 : Monticiano - Gualdo Tadino1001292650110
Fra   Paris - Nice, Rit 6 : Brignoles - Biot562262550117
Fra   Paris - Nice, Rit 5 : Vienne - Bollène142862494117
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 2 : Camaiore - Chiusdino1132232480112
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 1 : Lido di Camaiore - Lido di Camaiore102592367111
Fra   Paris - Nice, Rit 4 : Chalons sur Saône - Chiroubles581972265129
Fra   Paris - Nice, Rit 3 : Gien - Gien (TT)23902207132
Fra   Paris - Nice, Rit 2 : Oinville sur Montcient - Amilly312392184134
Fra   Paris - Nice, Rit 1 : Saint Cyr L'école - Saint Cyr L'école183292153130
Ita   GP Industria & Artigianato782662135125
Ita   Strade Bianche620100205798
Ita   Trofeo Laigueglia208971437109
Bel   Kuurne - Brussel - Kuurne 2511671229147
Fra   Royal Bernard Drome Classic3470978175
Fra   Faun-Ardèche Classic150144944183
Bel   Omloop Het Nieuwsblad93348794229
UAE   UAE Tour, Eindstand473102701188
UAE   UAE Tour, Rit 7 : Yas Mall - Abu Dhabi Breakwater30176228350
UAE   UAE Tour, Rit 6 : Deira Island - Palm Jumeirah25228198381
UAE   UAE Tour, Rit 5 : Fujairah Marine Club - Jebel Jais4736173393
UAE   UAE Tour, Rit 4 : Al Marjan Island - Al Marjan Island23201126438
UAE   UAE Tour, Rit 3 : Strata Manufactoring - Jebel Hafeet7627103438
UAE   UAE Tour, Rit 2 : Al Hudayirat Island - Al Hudayirat Island1629827513
UAE   UAE Tour, Rit 1 : Al Yash - Al Mirfa249111501
Esp   Clasica de Almeria92349265
Aus   National Championship Australia01750175


17/09/2021 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen